Newsletter Rádce pro správce WordPressu

Jste na volné noze a staráte se o klientské weby na WordPressu? Nebo pracujete ve škole, neziskovce či firmě a dostali jste web na starost? Nikdo vás pořádně neproškolil, ale čekají od vás, že to všechno zvládnete „sami od sebe“? A vy se chcete stát skutečně úspěšným správcem WordPressu?

Pomůžeme vám, tady jste na správném místě.

Na této stránce najdete inspiraci a kvalitní materiály k tomu, aby se z vás stal úspěšný webmaster. Ale nejen to, můžete získat přístup k dalším znalostem a zkušenostem, které sdílíme s vybranými zájemci prostřednictvím newsletteru.

Jak se starat o WordPress

Máte na starosti alespoň několik webů na WordPressu? Možná byste uvítali pár tipů, jak se o ně starat a vylepšovat je. Třeba namátkou:

  • Jak optimalizovat WordPress, aby splňoval core web vitals?
  • Jak odstraňovat chyby?
  • Které pluginy používat a na které si dát pozor?
  • Jak si vybrat vhodnou službu, třeba hosting?
  • Jak pracovat s multisite?
  • Jak se bránit před spamem?

Každou druhou středu vám e-mailem pošleme cenné know-how, které jinde nezískáte.

Archiv newsletteru

Tyhle články jsou newslettery, které jsme rozeslali v minulosti. Můžete se tak podívat, do čeho jdete, když si odběr přihlásíte.

WordPress a odesílání e-mailů

WordPress a odesílání e-mailů

Už asi tak od roku 2011, kdy David Kirš pobláznil půlku internetů se svou masivní kampaní na infoprodukty a založil vše na nástroji pro rozesílání e-mailů, se říká, že základem dobrého marketingu je emailing neboli rozesílání newsletterů.

Náhrada za Google Analytics

Náhrada za Google Analytics

Už je skoro pozdě. Tento newsletter posílám v červnu 2023 s vědomím toho, že od 1. července přestane fungovat nejpoužívanější služba pro měření návštěvnosti na stránkách – Google Analytics.

Optimalizace obrázků pro web

Optimalizace obrázků pro web

Obrázky jsou brzda celého webu. Když chcete, aby web fungoval lépe, obrázky budou na řadě jako první nebo druhé. Jde o množství dat, které může nadělat dost paseku.