Profesionální WordPress webmaster

Obvykle nás kontaktují lidé, kterým nefungují stránky nebo hledají pomoc s jejich údržbou. A jsou tu správně. Staráme se o firemní weby na WordPressu. Ten pohání významnou část (~40 %) stránek na internetu, proto by tyto stránky měly být funkční, rychlé, bezpečné a pro své majitele pracovat.

A o to se snažíme, na tom pracujeme.

Hlídáme kondici webových stránek, opravujeme chyby a vylepšujeme jejich chování. Umíme programovat, poradit si s těžkými situacemi, vymyslet s vámi něco nového a spolupracovat s dalšími specialisty (marketéry, analytiky, účetními). Zvedneme vám telefon, když něco potřebujete.

Jsme svého druhu internetoví montéři, opraváři a řemeslníci.

WP-admin.cz na WOrdCamp Brno 2022
Část týmu WP-admin.cz na WordCamp Brno 2022

Řešíme incidenty, odstraňujeme chyby

Když přestane fungovat něco na hostingu nebo se po aktualizaci objeví chyba, je to práce pro nás. Pokud potřebujete změnit chování e-shopu nebo propojit WordPress s jinými službami, umíme to.

Případy z naší praxe.

Vylepšujeme weby už pár let

Ještě v roce 2015 se jen málokdo věnoval údržbě webů na WordPressu, všichni je hlavně vytvářeli. Péče o ně tedy byla dobrým motivem pro vznik nové firmy. Tým začal vznikat v roce 2015 a s.r.o. založil Vlastimil Ott v roce 2017.

Reference našich klientů.


Dokážeme vám pomoci s technickým SEO, strukturovanými daty nebo s výstupem pro účetní. Ovládáme exportní a importní úlohy pomocí cronu, máme zmáknuté nastavení pro GDPR a umíme vytvořit členskou sekci a samozřejmě weby zrychlit.

Nastavujeme a staráme se o servery a udržujeme je v provozu, pravidelně komunikujeme s různými hostingy, samozřejmě i anglicky. Známe a používáme služby Googlu (Tag Manager, Search Console, Analytics) a mnohé další. Implementujeme Seznam Feed i reklamu sítě Sklik/Partner.

Píšeme odborný blog a rozesíláme newsletter. Jsme profíci na WordPress a jeho pluginy, služby a prostředí. Nebojíme se velkých webů, značek ani problémů.

Příklady pluginů, s nimiž pracujeme

woocommerce_logo-
WooCommerce
yoast logo
Yoast SEO
Advanced Ads
Advanced Ads
GeneratePress
GeneratePress
polylang
Polylang

Newsletter Rádce pro správce

Každou středu rozesíláme část svého know-how, které jsme pracně získali během posledních let. Zadarmo každému, kdo má zájem stát se zkušeným správcem WordPressu. Není určený našim zákazníkům, nýbrž našim kolegům v oboru. Vracíme tak komunitě to, co jsme získali od jiných. Podívejte se do jeho archivu.

Naše hodnoty a způsob spolupráce

Spolupráci s vámi i uvnitř naší firmy zakládáme na určitých hodnotách, které jsou nám milé.
Pokud to vidíte jinak, je to v pořádku.

Pracujeme pro firmy na dálku 🪩

Chceme pracovat výhradně ve firemním B2B sektoru, a to pro komerční subjekty typu s.r.o. nebo a.s. Na tento způsob práce jsme nastavení, secvičení a baví nás. Pracujeme převážně na dálku.

Máme rádi plánování a pořádek 🎲

Práci plánujeme. Nejsme chaotici a snažíme se o řád a systém. Používáme vhodné nástroje a postupy.

Pěstujeme odbornost 🔬

Svou individuální i týmovou odbornost zvyšujeme studiem a vzděláváním. Výsledky naší práce jsou výsledkem odborné činnosti a mnoha let zkušeností.

Oceňujeme svobodu 🌍

Dopřáváme si svobodu – sami sobě i jeden druhému. Pracujeme z různých míst a v různých časech. Používáme různé nástroje. Máme svobodu říct „ne“.

Ctíme zodpovědnost 🕘

Neseme svůj díl odpovědnosti. Jsme zodpovědní sami sobě, sobě vzájemně a zákazníkům. Provádíme zásahy s vědomím, že za ně zodpovídáme.

Podporujeme spolupráci 📲

Není to jen slovo. Spolupracujeme v týmu, pomáháme si. Pomáháme také svým zákazníkům. Spolupracujeme se subjekty mimo firmu, také tzv. konkurenty. Jsme zapojení do komunity uživatelů WordPressu. Do spolupráce se zákazníkem vkládáme srdce. Záleží nám na výsledku.

Staráme se o rodinu 👨‍👩‍👦‍👦

Život je jeden, patří do něj jak rodina tak práce. Obojí je důležité a hledáme možnosti, jak je propojit, aby byly všechny strany spokojené, včetně našich dětí a partnerů.

Vyděláváme peníze 💶

Chceme si vydělat peníze a mít se dobře. Nepracujeme na principu dobročinnosti a nejsme nezisková ani charitativní organizace.

Nechceme pracovat na webech, které

  • prodejem zboží ohrožují zdravý vývoj dětí a mladistvých,
  • podporují nenávist mezi lidmi, hlásají antisystémové a protidemokratické názory, šíří fake news,
  • prodejem zboží a služeb pochybné kvality zneužívají naivitu nebo zranitelnost lidí,
  • provozují fyzické osoby jako svůj koníček nebo malou živnost

Chcete vyřešit svůj problém s webem?

Pokud vás naše představení zaujalo a chcete s námi spolupracovat, čekáme vaši zprávu.