WP-admin.cz Doporučení

Libor Uhlík CMO
Behavio Labs s.r.o.
https://behavio.app

★★★★ 2022

Pavla Balušková majitelka
BOHO NATURAL s.r.o.
https://www.bohonatural.cz/

★★★★★ 2022

logo-koukamse

Jsme rádi, že jsme si pro spolupráci vybrali WP-admin.cz. Při převzetí našeho webu do správy jsme díky nezvládnuté předchozí implementaci měli velké problémy s optimalizací a rychlostí webu. Rád bych vyzdvihl proaktivní přístup a konkrétní návrhy řešení ze strany WP-admin.cz, jak dosáhnout zlepšení výkonu a funkcionalit nad tak fragmentovaným ekosystémem jako je WordPress.

Pavel Macoun
ATIS KOUKAAM a.s.

★★★★★ 2020-2022

Velice vám děkuji za velmi dobrou komunikaci a rychlou pomoc. Pokud budu mít v budoucnu technické problémy u jiného klienta, ráda se na vás zase obrátím.

Dagmara Málková

★★★★★ 12/2020

Poupětová

Rozhodně bych WP-admin.cz doporučila. Ráda bych v naší spolupráci vyzdvihla několik důležitých bodů. V první řadě si velmi cením lidského, férového a otevřeného přístupu. A to jak ze strany paní Bajerové a pana Otta, tak i ze strany programátorů. Jako klient jsem vždy cítila, že se mohu ptát na cokoli a že mohu kreativně diskutovat svoje potřeby a přání, aniž bych si připadala jako totální outsider v IT sféře. Anebo, což je někdy ještě mnohem horší, jako člověk, který si naivně myslí, že trošku něco ví, jenže to jaksi bylo IN naposledy tak před deseti lety. A i když situace, které jsme řešili, nebyly vždy procházkou růžovým sadem, nevzdali jste to. Prostě ne. Takže vím, že se na vás jako klient mohu spolehnout. Ve všech krizových situacích jste nám poskytli velmi rychlou odezvu. V neposlední řadě si opravdu vážím profesionality, se kterou jste se už od začátku zhostili těch "našich trošku divných věcí". I vaše podpora tak pomohla řadě párů žít své vztahy mnohem šťastněji. Díky Dano a chlapi Popojedem.

Julie Gaia Poupětová majitelka
SCE Academy s.r.o.
https://www.sex-koucink.cz

od roku 2020