⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Technický audit webu

Najdeme slabiny vašeho webu

Máte podezření, pocit nebo dokonce data o tom, že váš web technicky nefunguje, jak má? Potřebujete zjistit, co je na něm špatně?

Pomocí objektivních testů, softwarových nástrojů a vlastní zkušenosti najdeme slabiny vašeho webu v následujících oblastech.

1. Rychlost webu

Výsledky PageSpeed Insights pro konkrétní stránku
Výsledky PageSpeed Insights pro konkrétní stránku

Použijeme testovací nástroje jako PageSpeed InSights a WebPageTest.org. Zjištěné výsledky vám okomentujeme a vysvětlíme, zda a jak vašemu webu škodí a co doporučujeme zlepšit.

2. Bezpečnost webu

Analýzou kódu vašeho webu zjistíme, jestli neobsahuje rizikový software (např. pluginy) a zda je správně zabezpečen. Jde namátkou o práva na soubory a adresáře, ochranu citlivých souborů nebo ochranu před hromadnými útoky či zavirováním.

3. Celková kondice

Ověříme, jestli váš web využívá všechny technické možnosti, které jsou k dispozici a mohou zlepšit jeho kvalitu. Namátkou jde o napojení na Google Analytics, použití meta informací (důležité pro SEO a sdílení na sociálních sítích), sitemap, responzivitu (použitelnost na mobilních zařízeních). Upozorníme na duplicitní, zastaralé, nebezpečné pluginy. Navrhneme zjednodušení nebo výměnu, pokud to bude přínosné.

4. SWOT analýza

Vypracujeme přehlednou analýzu slabých stránek, silných stránek, příležitostí a hrozeb, které na vašem webu vidíme. Získáte tak odborný názor a představu o tom, co je vhodné posílit, co omezit.

Výsledkem bude srozumitelná zpráva

Výsledkem této analýzy bude srozumitelná zpráva ve formátu PDF, v níž najdete doporučení k vylepšení svého webu v uvedených třech oblastech. Není to žádná korporátní prezentace s červenými a zelenými šipečkami. Jde o stručný a výstižný popis toho, co máte na webu špatně a jak to opravit. Vysvětlíme vám, co je potřeba změnit, objasníme vám rizika, nabídneme vám pomoc.

(*) Analýza se netýká UX, analytických dat nebo marketingu. Jsme techničtí specialisté a tohle přenecháme markeťákům.

Cena

Cena za službu činí 8650 Kč + DPH.