Správce webu odešel: Co teď dělat?

 „Nebojte, mám všechny přístupy – o web se přece starám.“ Možná jste tuto větu už slyšeli. Ale když vám takový člověk znenadání odejde, zůstane vše na vás. Ať už se rozloučil se slovy „končím, dík za spolupráci“ nebo jen přestal brát telefony, realita je stejná: web pořád běží, ale nikdo přesně neví jak, kde, proč……

Číst dál

Kontaktní formulář ve WordPressu posílá poptávky do spamu: jak to opravit?

Končí vám e-maily někde v černé díře, nedorazí vám do inboxu? Problém může být jak při odesílání, tak při doručování zpráv.

Číst dál

Jak zabezpečit WordPress

Každý správce WordPressu chce mít jistotu, že je jeho web v pohodě – rychlý, funkční a zabezpečený. Nedělejme si falešné iluze – nic z toho se nestane samo a taky to nevydrží na věky. Je potřeba se o kondici webu starat, hlídat ji a vylepšovat.

Číst dál

Jak hledat a odstraňovat chyby

Občas se můžete s WordPressem dostat do situace, kdy přestane poslouchat a začne se chovat zvláštně. Něco jako puberťák, když má (nebo nemá?) svůj den. Odhalit, co je špatně s puberťákem, je skoro nemožné, ale u WordPressu to tak bezvýchodná situace není.

Číst dál

Výkon WordPressu se sám nezvýší

My jako správci nemůžeme připustit, aby weby našich zákazníků byly pomalé! Já to považuju za svůj trvalý úkol, ba dokonce úkol stavovské cti. (Jo vím, že správci WordPressu žádný společenský „stav“ nejsou, ale to můj negativní postoj k pomalým webům nemění :-))

Číst dál

obálka wordpress

Získejte pravidelné rady pro správu webu

Praktické tipy, jak udržet váš WordPress ve formě. Každé dva týdny do vaší schránky.

  • Tipy a checklisty od profesionálů.
  • Praktické postupy pro každodenní praxi
  • Žádný spam, jen to užitečné.