Spolupráce s agenturami

Pracujete jako marketérka nebo projekťák v agentuře, kde máte na starostí desítky webů a pořád se vám množí požadavky na různé drobné technické úpravy. Máte sice člověka, který je umí zpracovat, ale nemá na vás čas. Vy pořád trpělivě čekáte, ale mění se jen počet nových požadavků, projekty začínají stagnovat a komunikace se vyostřuje.

Je to jasné. Potřebujete spolehlivého dodavatele – WordPress specialistu.

Co dělají jiní dodavatelé agenturám

Najít spolehlivého dodavatele je pracné a vysilující. Velká část neví, co všechno chce dodávat a co už ne. V zájmu získání zakázky slíbí cokoliv, i když na to nejsou připravení. Realita pak zaskočí obě strany.

cas jsou penize

Ať jde o freelancera nebo firmu, za pár měsíců nemají čas, protože sehnali „lepší“ kšeft. Všechno strašně dlouho trvá a pořád se musíte doprošovat.

check

Kvalita dodaných webových aplikací nebo komponent je proměnlivá, chybí dokumentace, standardy, procesy a v pátek po o- nikdo nebere telefon.

shield

Zodpovědnost je obtížně vymahatelná. Když web padne, nikdo se k příčině nehlásí. Neví se, co kdo udělal a proč. Vládne chaos a nejasnosti.

d5

Dodavatel umí jen něco a/nebo vnucuje svoje připravené „krabicové řešení“. Odmítá nebo neumí opravit existující aplikaci a tlačí na přepsání.

S čím potřebují naši agenturní zákazníci pomoci

Máme roky zkušeností se spoluprací pro agentury. Dodáváme úpravy na weby, staráme se o weby zákazníků našich zákazníků. Jde nám o dlouhou spolupráci a tohle obsahuje:

Programové úpravy webů na míru

Webová aplikace již existuje a je potřeba ji vylepšit. Například přidat jazykovou mutaci. Vytvořit nový web v jiném jazyce. Upravit objednávkový proces ve WooCommerce. Přidat strukturovaná data. Vylepšit importy dat. Zrychlit načítání stránek. Přidat odběr newsletteru. Upravit DNS záznamy.

Operativní řešení problémů

Agentura má v péči webové prezentace desítek nebo stovek zákazníků a zvládá je sama aktualizovat. Ale v okamžiku, kdy některý z webů zkolabuje, je velký problém chybu odstranit a web opravit. Většinou se vrací stará verze ze záloh, ale chyba samozřejmě zůstává. To vnáší do systému nejistotu.

Optimalizace chodu WordPressu

Web byl nedávno napaden malwarem a narychlo vyčištěn. Nikdo ale neví, zda to proběhlo správně a dostatečně. Kromě toho je aplikace pomalá a majitel si stěžuje, že v měřicím nástroji vidí červené hodnoty. Práce s webem zdržuje.

Integrace se službami

Marketingové nástroje jsou vaše hlavní práce, takže vás nastavování WordPressu zdržuje. Potřebujete také spolehlivě nastavit GDPR a zajistit přenos dat z odeslaných formulářů do CRM. Živí vás analytika, nemůžete hledat vhodný plugin do WordPressu.

Jsme spolehlivý WordPress dodavatel

Jako agentura potřebujete expertízu například právě v případě WordPressu, jehož implementace se stále komplikuje. Nejde o designové weby na Elementoru. Bavme se o REST API, low-code platformách, integracích a analytice.

monitor

Programujeme podle standardů

Známe vnitřnosti WordPressu a programujeme podle standardů. Díky tomu dokážeme upravit existující kód a nebudeme vám za každou cenu vnucovat přepsání celé aplikace. HTML, CSS, PHP, JavaScript.

c5

Máme dobré procesy

Naše procesy jsou nastavené na zpracování požadavků každý den v pracovní době. Každý den jsme v kontaktu se zákazníky a naše práce jde každý den „ven“. Nejsme zavření měsíce v kanclu, abychom „pilovali produkt“.

ikona oko

Máme velmi solidní přehled

Umíme nastavit linuxový server a vyladit hosting, nastavit DNS záznamy a e-mailingové aplikace, samozřejmě vyhezčit WordPress, napsat pluginy na míru, integrovat služby třetích stran a poštelovat GTM. Neříkáme, že něco nejde, ale že si musíme dostudovat dokumentaci.

soulad

Hledáme hlavně partnerství

Chceme s vámi vyhrávat. Nejsme dodavatel, který po vás háže fakturami. Posíláme je ve shodě a za výsledek, který se vám líbí. Chceme znát kontext a poradit vám. Varujeme před riziky, doporučujeme partnerství, navrhujeme zlepšováky, plníme dohody.

Tak co vám tam hoří?

Jsme připravení pracovat i s vaší agenturou. V minulosti to byly třeba následující.

Stáhněte si leták nebo nám napište

Stáhněte si PDF pro svého šéfa nebo pro kolegy na poradu.