⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Odvirování webu a opravy šablony

Klient se na nás obrátil s potřebou řešit celou řadu problémů, které se na jeho stránkách vyskytly po přesunu webu na nový hosting. Web obsahoval škodlivý kód, který odesílal spamy a který se ani po zásazích předchozího odborníka nedařilo zlikvidovat. E-shop WooCommerce například neodesílal po přijetí žádné potvrzovací e-maily, nefungoval modul pro statistiky a dynamická část webu. A bylo zde ještě mnoho dalších nefunkčností a nedostatků.
Článek byl vydán , upraven • Autorem je Jana Šumpíková

Jak jsme to provedli

V prvé řadě bylo zapotřebí analyzovat škodlivý kód a následně provést důkladné odvirování. Současně jsme aktualizovali šablonu Cosmetico a veškeré pluginy. Dále jsme na přání zákazníka instalovali plugin Advanced WooCommerce Reporting pro přehledné statistiky objednávek a správu vydaných faktur. Opravy nastavení byly provedeny také u pluginu WooCommerce, a to tak, aby správně fungoval celý proces nákupu. E-shop totiž vykazoval funkční i textové chyby v pokladně a košíku, v informačních hláškách se objevovaly části anglického textu z nepřeložené šablony.

ukazka_textu
Před opravou: nepřeložený text v šabloně

Také šablona prošla změnou vzhledu s požadovaným rozmístěním prvků a nastavením velikosti fontů. Protože nebylo možné zákazníkům generovat faktury a v e-shopu se nesprávně řadily produkty, bylo potřeba provést další nebytné zásahy. Mimo jiné jsme nastavili správnou funkčnost položky “Můj účet” a zobrazování polí kontaktního formuláře.

Výsledkem našich profesionálních úprav je přehledný a výborně fungující e-shop příjemného vzhledu a snadného ovládání.

nakup_v_e-shopu
Nákup v e-shopu

A co na to náš zákazník?

Byl jste spokojen s provedenými pracemi (čas, rychlost, kvalita)?
Ano, uplna spokojnost.

Jak jsme vám pomohli, když jsme upravili web?
Pomohli ste velmi. Pred upravou bola situacia s webom katastrofalna, lebo vela veci prestalo fungovat.

Co se změnilo k lepšímu?
Vsetko, resp.vsetky nefungujuce casti su opat OK.

Profil klienta

Slovenská společnost Biomineral Plus s.r.o. se zabývá výrobou doplňku výživy – tkanivové neboli buňkové (Schüsslerově) soli a prodává produkty značky Biomineral. Kromě toho má v nabídce studijní kurz a možnost konzultací k užívání přípravků.

Adresa:

biomineral.sk

Realizováno:

2016

Použité technologie

  • redakční systém WordPress, responsivní šablona Cosmetico
  • plugin pro vytvoření e-shopu Woocommerce
  • další množství pluginů pro dosažení požadovaných funkcí (např. Woo AJAX Cart, WooCommerce – Advanced WooCommerce Reporting,…)

Dodané služby

  • odvirování a zabezpečení webu
  • výběr a adaptace pluginů
  • kódování šablony na míru
  • servis a technický dohled

Další zkušenosti a reference

E-shop se svítidly

Náš klient požadoval pro prezentaci své firmy a nabízených výrobků formou webových stránek postavených na bázi WordPressu. Na počátku byl návrh vzhledu od zákazníka a požadavky na funkčnost, včetně speciálních nastavení na míru. Přečíst

Vylepšený e-shop s obrazy

Tato zakázka našeho klienta byla poměrně rozsáhlá, na webu jsme provedli mnoho úprav, oprav, změn a vylepšení. Pokusíme se je stručně představit. Přečíst