⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Každý detail dělá web

Klient se na nás obrátil s požadavkem nastavení měření transakcí Skliku a dále žádal o provedení různých drobných změn vzhledu. Víme, že na webu je každý detail důležitý, protože dohromady tvoří jedinečný celek, který na návštěvníka zapůsobí určitým dojmem. Proto jsme na webu provedli nezbytné zásahy.

Dokonalost je známkou profesionality, zaměřili jsme se nejen na doladění vzhledu, ale i na správnou funkčnost webu. Změnili jsme formulář, kde bylo příliš mnoho povinných polí k vyplnění, což prakticky ani graficky nepůsobilo dobře. Nastavili jsme měnitelné akční produkty a přidali tlačítko “Sledujte nás na FB”.
Níže na obrázcích je dokumentována další změna – tlačítko E-shop v původní modré barvě, díky níž však zanikalo a v nové červené barvě, která usnadňuje orientaci:

 

watex-puvodni
Detail původního vzhledu
Upravený vzhled
Detail upraveného vzhledu

 

Podobně jsme provedli další drobný, avšak ve výsledku důležitý zásah. Tím je zvýrazněný kontakt, který návštěvnici či zákazníci potřebují nalézt snadno a rychle. Naše změna jim k tomu jistě dopomáhá:

[lgc_column grid=“50″ tablet_grid=“50″ mobile_grid=“0″ last=“false“]

Původní nevýrazný kontakt
Původní kontakt

[/lgc_column]

[lgc_column grid=“50″ tablet_grid=“50″ mobile_grid=“0″ last=“false“]

kontakt-novy
Nový zvýrazněný kontakt

[/lgc_column]

 

Dále jsme provedli nezbytné zásahy pro zrychlení webu, a to promazáním nepotřebných pluginů a jejich optimalizací. Rozšířili jsme plugin pro rozčlenění produktů pomocí štítků do skupin a zajistili možnost přidání štítku “Akce”.

Napomohli jsme k současné kvalitní prezentaci firmy v podobě webu příjemného vzhledu, společně s perfektní funkčností jednotlivých komponent.

Profil klienta

Společnost WATEX, s.r.o., která působí na trhu od roku 2000, nabízí široké zkušenosti v oboru úpravy vody, a to formou profesionálního poradenství, odbornými montážemi a záručním i pozáručním servisem. Má prodejní místa po celé České republice a širokou škálu produktů nabízí také ve svém e-shopu.

Adresa:

www.watex.cz

Realizováno:

2016

Použité technologie:

  • redakční systém WordPress
  • plugin WooCommerce
  • další pluginy pro dosažení požadovaného vzhledu a funkcí

Dodané služby:

  • výběr a adaptace pluginů
  • kódování šablony na míru
  • optimalizace webu
  • nastavení Skliku
  • servis a technický dohled

Další zkušenosti a reference

Dvě jazykové mutace e-shopu

Od našeho klienta jsme obdrželi zakázku na zprovoznění e-shopu. Základním požadavkem pro e-shop bylo, aby fungoval jak v české, tak anglické verzi. Instalovali jsme tedy WooCommerce a překladový plugin WPML, který různé jazykové mutace umožňuje. Přečíst

Web pro využití věrnostní karty

Web dobrakartacoop.cz propaguje kartu věrnostního programu družstva COOP. Věrnostní program nabízí tři různé typy nabídek (slevy, nákupy a karta). Tyto nabídky využívají zákazníci, kteří jsou odměňováni za nákupy a sbírají body. Původní web neběžel na WordPressu. Přečíst