Každý detail dělá web

Klient se na nás obrátil s požadavkem nastavení měření transakcí Skliku a dále žádal o provedení různých drobných změn vzhledu. Víme, že na webu je každý detail důležitý, protože dohromady tvoří jedinečný celek, který na návštěvníka zapůsobí určitým dojmem. Proto jsme na webu provedli nezbytné zásahy.

Dokonalost je známkou profesionality, zaměřili jsme se nejen na doladění vzhledu, ale i na správnou funkčnost webu. Změnili jsme formulář, kde bylo příliš mnoho povinných polí k vyplnění, což prakticky ani graficky nepůsobilo dobře. Nastavili jsme měnitelné akční produkty a přidali tlačítko “Sledujte nás na FB”.
Níže na obrázcích je dokumentována další změna – tlačítko E-shop v původní modré barvě, díky níž však zanikalo a v nové červené barvě, která usnadňuje orientaci:

watex-puvodni
Detail původního vzhledu
Upravený vzhled
Detail upraveného vzhledu

Podobně jsme provedli další drobný, avšak ve výsledku důležitý zásah. Tím je zvýrazněný kontakt, který návštěvnici či zákazníci potřebují nalézt snadno a rychle. Naše změna jim k tomu jistě dopomáhá:

Původní nevýrazný kontakt
Původní kontakt
kontakt-novy
Nový zvýrazněný kontakt

Dále jsme provedli nezbytné zásahy pro zrychlení webu, a to promazáním nepotřebných pluginů a jejich optimalizací. Rozšířili jsme plugin pro rozčlenění produktů pomocí štítků do skupin a zajistili možnost přidání štítku “Akce”.

Napomohli jsme k současné kvalitní prezentaci firmy v podobě webu příjemného vzhledu, společně s perfektní funkčností jednotlivých komponent.

Profil klienta

Společnost WATEX, s.r.o., která působí na trhu od roku 2000, nabízí široké zkušenosti v oboru úpravy vody, a to formou profesionálního poradenství, odbornými montážemi a záručním i pozáručním servisem. Má prodejní místa po celé České republice a širokou škálu produktů nabízí také ve svém e-shopu.

Adresa:

www.watex.cz

Realizováno:

2016

Použité technologie:

  • redakční systém WordPress
  • plugin WooCommerce
  • další pluginy pro dosažení požadovaného vzhledu a funkcí

Dodané služby:

  • výběr a adaptace pluginů
  • kódování šablony na míru
  • optimalizace webu
  • nastavení Skliku
  • servis a technický dohled

Newsletter Rádce pro správce

Každou středu rozesíláme část svého know-how, které jsme pracně získali během posledních let. Zadarmo každému, kdo má zájem stát se zkušeným správcem WordPressu. Není určený našim zákazníkům, nýbrž našim kolegům v oboru. Vracíme tak komunitě to, co jsme získali od jiných. Podívejte se do jeho archivu.