⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Web pro využití věrnostní karty

Web dobrakartacoop.cz propaguje kartu věrnostního programu družstva COOP. Věrnostní program nabízí tři různé typy nabídek (slevy, nákupy a karta). Tyto nabídky využívají zákazníci, kteří jsou odměňováni za nákupy a sbírají body. Původní web neběžel na WordPressu.
Článek byl vydán , upraven • Autorem je Jana Šumpíková

Jak jsme to provedli

Nejprve jsme vytvořili testovací web, kde jsme vše připravili. Převedli  jsme do něj stávající obsah. Jako základ nové šablony jsme vybrali DevDmBootstrap3, na ní bylo potřeba naprogramovat novou šablonu podle původního vzhledu. Grafiku jsme tedy neupravovali, ale vytvořili jsme speciální chytrou a modulární šablonu na míru.

Tato šablona disponuje responzivním vzhledem a ovládáním, které umožňuje úpravu typografie, formulářů, tlačítek, navigace a dalších komponent rozhraní, stejně jako další volitelná rozšíření. Součástí byly také tři vlastní typy obsahu – slevy, nákupy, body.

Dotaz na stav bodového konta
Dotaz na stav bodového konta

Tímto jsme dosáhli toho, že jednotlivé nabídky lze nastavit přesně podle potřeby zobrazovaných informací a požadovaných funkcí. Jsou zde vyskakovací prvky, přihlášení ke kartě, formulář, stav bodového konta a další.

Slevy: zobrazení ceny a bodů
Slevy: zobrazení ceny a bodů

Vylepšili jsme i několik grafických a dalších funkčních detailů – změna barvy, zmenšení nebo zvětšení polí, přidání nápovědy nebo možnost výběru barvy nadpisu.

Možnost předplacení karty
Možnost předplacení karty

Web jsme zabezpečili pomocí pluginu iThemes Security, takže je zajištěn a chráněn před napadením od útočníků, které velmi často vede k různých komplikacím, někdy až k úplnému odstavení webu.

Profil klienta

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) sdružuje 46 spotřebních družstev, která provozují dohromady téměř 2.900 prodejen. Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, která je tak největší sítí prodejen potravin v České republice. Projekt Dobrá karta COOP je název unikátního věrnostního programu, kterého se účastní vybraná družstva napříč celou republikou.

Adresa:

www.dobrakartacoop.cz

Realizováno:

2016

Použité technologie:

  • redakční systém WordPress
  • šablona DevDmBootstrap3
  • vlastní responzivní šablona Coop Theme
  • plugin iThemes Security
  • další pluginy

Dodané služby:

  • tvorba testovacího webu
  • kódování responzivní šablony na míru
  • nastavení formulářů
  • zabezpečení webu
  • zprovoznění funkčnosti bodového konta (dotaz na externí službu)

 

Další zkušenosti a reference

Každý detail dělá web

Klient se na nás obrátil s požadavkem nastavení měření transakcí Skliku a dále žádal o provedení různých drobných změn vzhledu. Víme, že na webu je každý detail důležitý, protože dohromady tvoří jedinečný celek, který na návštěvníka zapůsobí určitým dojmem. Proto jsme na webu provedli nezbytné zásahy. Přečíst

Kurzy vaření v e-shopu šéfkuchaře

Na naši firmu se obrátil mladý šéfkuchař, který prodává kvalitní maso a učí jeho správné úpravě prostřednictvím kurzů vaření. Potřeboval vytvořit stránky, které by jeho kuchařské umění nejen vhodně reprezentovaly, ale nabídly i možnost koupě těchto speciálních kurzů s odborným výkladem, které nabízí zvláště pro labužníky. Přečíst