⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Dvě jazykové mutace e-shopu

Od našeho klienta jsme obdrželi zakázku na zprovoznění e-shopu. Základním požadavkem pro e-shop bylo, aby fungoval jak v české, tak anglické verzi. Instalovali jsme tedy WooCommerce a překladový plugin WPML, který různé jazykové mutace umožňuje.
enotecaarona

E-shop

E-shop jsme naplnili produkty a upravili detailní informace, které se u jednotlivých vín zobrazují. Nyní u nabídky najdete nejen název vína, ale také jeho výrobce a ročník. Pro vysoký komfort vyhledávání jsme upravili filtry e-shopu, takže produkt lze vybírat podle různých kritérií. To jistě ocení zvláště znalci a milovníci vína, kteří mají specifické požadavky a ví přesně, co chtějí. Například, chci-li si zakoupit bílé víno francouzského původu, a to konkrétně od výrobce Domaine Savary, mohu si jednoduše tuto nabídku zobrazit, aniž by bylo potřeba probírat se celým obsáhlým sortimentem. Na obrázku jsou tyto filtry zvýrazněny červeným rámečkem:

aktivni_filtry
Výběr vína pomocí filtrů

Samozřejmostí jsou také filtry, které nám řadí nabídku vín podle stáří, popularity, hodnocení a ceny:

razeni_zbozi
Řazení dle vybraných parametrů

Detail produktu

detail_produktu
Další informace – detail produktu

U zobrazování detailů produktu jsme upravili původní nepraktické rozbalování jednotlivých položek, takže nyní jsou všechny vidět najednou v přehledné tabulce. Tato drobnost na návštěvníka stránek zcela jistě působí vstřícně a napomáhá rychlé orientaci v nabídce e-shopu.

Platební brána

Dalším podstatným krokem bylo zprovoznění nejpoužívanější platební brány v českých e-shopech GP webpay, která umožňuje rychlé a bezpečné platby  tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, Diners Club a American Express. Podporuje také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile. Aktivaci této služby nám umožnila instalace pluginu Woo GP Webpay.

Rezervace

Vytvořili jsme rezervační formulář, který umožňuje rezervaci místa ve vinotéce.

Na základě našeho doporučení a pomocí vlastního nastavení šablony se nám podařilo vytvořit velmi sympatický e-shop s nevšední možností vyhledávání pomocí speciálních filtrů, který máme nadále v trvalé správě.

Profil klienta

Firma Enoteca Aroma se zabývá vším, co souvisí s vínem. Prodává vína a doplňky, krabičky s vínem, dárkové koše, zvláštní nabídky a dárkové poukazy. Provozuje maloobchod a velkoobchod s vínem. A právě vytvoření e-shopu pro prezentaci a prodej vín náš klient požadoval.

Adresa:

www.enotecaaroma.cz

Realizováno:

2016

Použité technologie:

 • redakční systém WordPress
 • plugin WooCommerce
 • plugin Woo GP Webpay
 • plugin WPML

Dodané služby:

 • výběr a adaptace pluginů
 • dvě jazykové verze webu
 • rozšíření nastavení WooCommerce
 • zprovoznění platební brány
 • kódování šablony na míru
 • koncepční řešení projektu
 • servis a technický dohled

Další zkušenosti a reference

Vylepšený e-shop s obrazy

Tato zakázka našeho klienta byla poměrně rozsáhlá, na webu jsme provedli mnoho úprav, oprav, změn a vylepšení. Pokusíme se je stručně představit. Přečíst

Každý detail dělá web

Klient se na nás obrátil s požadavkem nastavení měření transakcí Skliku a dále žádal o provedení různých drobných změn vzhledu. Víme, že na webu je každý detail důležitý, protože dohromady tvoří jedinečný celek, který na návštěvníka zapůsobí určitým dojmem. Proto jsme na webu provedli nezbytné zásahy. Přečíst