⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Zablokovaný přístup do webu, špatně nastavená captcha

Dobrý den, na mém webu jsem zkoušel Re-captchu, ale teď mi vůbec nejde se přihlásit do administrace webu (neaktivní přihlašovací tlačítko). Nevíte prosím, jak tento problém odstranit?
recaptcha blokuje přihlášení

recaptcha blokuje přihlášení
Nesprávně nastavená ReCaptcha blokuje přihlášení do administrace

Dobrý den, víme. Nesprávně nastavená služba ReCaptcha blokovala přihlašovací tlačítko, takže do administrace se vůbec nebylo možné přihlásit. Jedno řešení by samozřejmě bylo smazat plugin z FTP, my jsme to udělali jinak: pomoc vývojářských nástrojů v prohlížeči jsme z kódu stránky v paměti vymazali řádek <div> s kódem captcha a u tlačítka jsme odstranili parametr disabled. Tím se tlačítko povolilo a captcha zmizela. Přihlášení pak už nebyl problém.

Teď mi funguje mnohem lépe, problém mi zmizel okamžitě a komunikace je suprová, administrátor mi odpověděl velice rychle, jsem moc spokojený.

– Ondřej Galeoni

 

Hledáte pomoc?

 Také řešíte nějaký problém s WordPressem? Obraťte se na tým WP-admin.cz s.r.o., pomůžeme vám. Podobné problémy řešíme skutečně denně. Kontaktujte nás na +420 587 407 757 nebo pomoc@wp-admin.cz .

Další zkušenosti a reference

Web pro crowdfundingové sbírky

Ve správě máme web prezentující neziskovou činnost. Konkrétně jde o Nadační fond pomoci, který zprostředkovává finanční pomoc lidem v různých obtížných životních situacích. Jak jsme tento web připravili ke spuštění a nastavili potřebné funkcionality, se dozvíte v článku. Přečíst