Zablokovaný přístup do webu, špatně nastavená captcha

Dobrý den, na mém webu jsem zkoušel Re-captchu, ale teď mi vůbec nejde se přihlásit do administrace webu (neaktivní přihlašovací tlačítko). Nevíte prosím, jak tento problém odstranit?

recaptcha blokuje přihlášení
Nesprávně nastavená ReCaptcha blokuje přihlášení do administrace

Dobrý den, víme. Nesprávně nastavená služba ReCaptcha blokovala přihlašovací tlačítko, takže do administrace se vůbec nebylo možné přihlásit. Jedno řešení by samozřejmě bylo smazat plugin z FTP, my jsme to udělali jinak: pomoc vývojářských nástrojů v prohlížeči jsme z kódu stránky v paměti vymazali řádek <div> s kódem captcha a u tlačítka jsme odstranili parametr disabled. Tím se tlačítko povolilo a captcha zmizela. Přihlášení pak už nebyl problém.

Teď mi funguje mnohem lépe, problém mi zmizel okamžitě a komunikace je suprová, administrátor mi odpověděl velice rychle, jsem moc spokojený.

– Ondřej Galeoni

Newsletter Rádce pro správce

Každou středu rozesíláme část svého know-how, které jsme pracně získali během posledních let. Zadarmo každému, kdo má zájem stát se zkušeným správcem WordPressu. Není určený našim zákazníkům, nýbrž našim kolegům v oboru. Vracíme tak komunitě to, co jsme získali od jiných. Podívejte se do jeho archivu.