Záchrana WordPress projektu

Občas se to stane – nepohodnete se s dodavatelem, přestane vám zvedat telefon a zmizí. Váš rozpracovaný web stál už dost peněz, chybí zásadní nastavení, abyste ho mohli používat, ale není ve vašich silách s dodavatelem hnout.

Práce na webu se zastavily

Stránky nejsou dokončené, web nemá všechny přislíbené funkce,
zákazníci nemohou nakupovat, komunikace vázne.

telefon

Stránky nejsou ve stavu, který byste byli ochotní prezentovat. Nefungují, jak mají, nemají potřebné nebo dohodnuté funkce a vlastnosti.

ikona hodiny

Komunikace s dodavatelem velmi dlouho trvá, je neefektivní, jakékoliv úpravy se prodlužují a vše se v podstatě zastavilo.

trash

Napadají vás myšlenky, že bude třeba něco udělat jinak, možná radši začít znovu a nehádat se? Ale stálo to tolik peněz, času a energie.

Co s tím?

Dokážeme vám pomoct, už jsme v minulosti pomohli dokončit několik webů,
u kterých to vypadalo na velké rozpory a nesoulad.

c4

Pochopíme a „načteme“ situaci

Požádáme vás o informace, samozřejmě nejprve můžeme podepsat smlouvu o mlčenlivosti. Zorientujeme se v problému po stránce technické, komunikační a organizační. Nesoudíme a nehodnotíme, naším cílem je posun vpřed.

c5

Provedeme audit webu a navrhneme plán

Nejprve provedeme audit technického stavu. Pokud dostaneme zadávací dokumentaci, velmi nám to pomůže. Ze srovnání plánu a reality vyplyne, co všechno je špatně a co je potřeba dokončit. Sestavíme plán jednotlivých kroků, které práce pomohou znovu rozjet.

e4

Začneme komunikovat s dodavatelem

Převezmeme vedení projektových prací. Pokud je dodavatel ochoten pokračovat, určíme si podmínky pro dokončení prací. Pokud není ochoten, dohodneme předání prací kompletně do naší režie. Každopádně domluvíme shodu mezi zadavatelem i dodavatelem.

obrazky

Pokračujeme v pracích

Většinou dodavatel pokračovat nechce a práce přebíráme my. Schválíme si aktuální stav v okamžiku převzetí od dodavatele: nedodělky, chyby, hotové části. Dále už přebíráme závazky my a směřujeme ke spuštění a zprovoznění webu.

e1

Web spouštíme a spolupráce se rozvíjí

Jakmile splníme podmínky pro spuštění webu, nasadíme ho do ostrého provozu. Tím je splněn hlavní cíl a naše spolupráce může pokračovat v běžném režimu. O web se vám začneme starat a budeme ho vylepšovat.

O všech změnách vás samozřejmě informujeme, řekneme vám, jak to usnadní práci vám a používání vašim klientům a uvedeme vás do obrazu, abyste věděli, jak si můžete změny ověřit. Dbáme na ochranu osobních údajů, obchodního tajemství a vysokou míru bezpečnosti.

Jaký projekt potřebujete zachránit?

Pokud potřebujete pomoc s dokončením webových stránek, dohled nad projektem, technickou supervizi nebo jen konzultaci, kontaktujte nás. Není problém ani komunikace v mezinárodním prostředí.