WordPress mastermind

Vytváříte weby na WordPressu a potřebujete se čas od času poradit s někým, kdo tomu fakt rozumí?
Nevíte, jak efektivně řešit akutní situaci nebo prostě nestíháte sledovat vývoj?
Hledáte pomoc na Facebooku a zjišťujete, že to stejně nepomohlo?
Neztrácejte hlavu, jsme tu pro Vás!

S WordPressem musíte stále držet krok

Jste freelancer/ka, živí Vás tvorba na WordPress, děláte menší weby, grafiku a trochu marketingu… a máte pocit, že nestíháte hlídat všechny novinky, které se v oblasti WordPressu odehrávají?

To máte Gutenberg, nové widgety, Elementor, Divi, Oxygen, nové šablony, aktualizace, k tomu všemu spam, zálohy, bezpečnost, a spoustu dalšího… a najednou se objeví nějaká chyba…
Trochu demotivační, že?

Řešíte problémy na Facebooku?

Když se objeví problém, jdete se zeptat do skupiny na Facebooku.

cas jsou penize

Často je to ztráta času

Obvykle Vám někdo poradí, ale někdy to trvá, protože velká část lidí jen tipuje a poradí špatně. Stejně si to musíte sami vyzkoušet. Výsledkem je ztráta času a brzdí Vás to v kreativní práci.

chyba puzzle

Pořád se to opakuje

A za měsíc se to opakuje, zase nějaká chyba při updatech.. co se na ně vykašlat, zakázat je? Tušíte, že to není správný postup, ale když těch informací je tolik…! Web bez aktualizací nějakou dobu vydrží, ale pak se Vám sesype.

Stejně to pak musíte opravit. Jen je to otravnější, pracnější a bere to čas, kterého je tak málo!

Co to dělat jinak?

Zkuste si představit, že budete součástí malé odborné komunity.

Díky ní se předem dozvíte, jakým situacím se vyhnout, co dělat a co nedělat, když potřebujete dospět ke konkrétnímu výsledku. Pravidelně budete dostávat informace o nových klíčových vlastnostech WordPressu a jejich dopadu na vaše podnikání.

V situaci, kdy budete potřebovat pomoct, vám kolegové odborně pomohou. Žádné babské rady nebo „zkuste vypnout všechny pluginy“.

Know how a zkušenosti na dosah.

A to není vše.

phone

Pravidelně si voláme a bavíme se o aktuálních výzvách a konzultujeme společně novinky a problematiku, které řešíme ve svém podnikání s WordPressem.

plan

Při vstupu do mastermindu si stanovíme plán rozvoje vašeho webu. Problémy vám pomáhají řešit ostatní a vy se tak vyhnete slepým uličkám.

c1

V členské sekci jsou vám k dispozici návody, odborné články, checklisty a další praktické dokumenty. Samozřejmostí jsou tipy na osvědčené služby a software.

frame image

Členové navazují cenné vztahy, vznikají nové spolupráce. Každý má svůj profil a může se pochlubit, jak se mu/jí daří plnit cíle.

Honí se Vám hlavou spousta myšlenek a otázek?

Jako například:

  • Chci zkusit multisite, ale nevím, jestli mi to pomůže, nebo spíše přinese komplikace?
  • Jak správně zabezpečit web a který plugin proti spamu vybrat?
  • Co ty zatracené cookies, jak si s tím poradili ostatní?
  • Proč mám ty weby pořád pomalé, i když používáme cachovací plugin?
  • Chtějí po mně členskou sekci, ale ještě nevím, jak na to…

To vše probíráme na pravidelných hovorech, záznamy jsou pak k dispozici v členské sekci spolu s dalšími materiály, návody, checklisty.

Co dostanete?

Čeká na vás tento obsah:

  • členská sekce s články, záznamy videhovorů, doporučenými postupy a checklisty
  • kvalitně připravené návody a odborné články
  • pravidelné společné videohovory na vybrané téma
  • plán rozvoje webu a jeho postupné naplňování
  • příležitost řešit problémy s podporou odborné komunity
Ott 2021

Mentorem je Vlasta Ott, který se WordPressu věnuje od roku 2006 a od roku 2015 buduje firmu WP-admin.cz, která se věnuje správě WordPressů.

Jak to proběhne?

Účastníky budeme vybírat, protože se očekává vaše aktivní účast a zapojení. Ti, kdo mají představu, co potřebují na svém webu vylepšit, dostanou přednost před těmi, kteří to chtějí jen zkusit a nemají žádný plán. Setkávání bude aktivní, protože naším cílem je posunout vás o pořádný kus ve vaší odbornosti a profesní zdatnosti. Poptávka tedy není závazná, jen projevujete zájem. Není to žádný newsletter, k dispozici budete mít členskou sekci, chaty a docela dost obsahu.

Chci do mastermindu!