Pravidelná měsíční správa WordPress webu

Na správu webových stránek se často zapomíná, stejně jako na pravidelné doplňování informací. Mnoho provozovatelů webových stránek jim během roku nevěnuje dostatek péče, ačkoliv jsou pro jejich podnikání velmi důležité. Důvodem může být nedostatek časumotivace nebo know how. Místo aby web pracoval, nefunguje nebo dokonce dělá firmě ostudu. Hlavně je časem stále zranitelnější, protože v internetu stále probíhají různé útoky. I na váš web. Dříve nebo později vám stránky, kterým se nevěnujete, někdo nabourá.

Celková kalkulace

Celková kalkulace

Odstranění nadbytečných informací

Odstranění nadbytečných informací

Optimalizace obrázků

Optimalizace obrázků

Podpora na telefonu

Podpora na telefonu

Pracovní kopie webu

Pracovní kopie webu

Předplacený čas na úpravy

Předplacený čas na úpravy

Dlouhodobá spolupráce vám přinese

Stále aktuální a dostupný WordPress
Předplacený čas na úpravy. Upřednostníme váš před ostatními a získáte výhodnější sazbu
Zvýšení zabezpečení stránek na několika úrovních
Automatické zálohování a optimalizace obrázků

Pravidelnou správu využívají

Spěváček logo

Měsíční správa obsahuje

Ilustrativní ikona

Testovací web

Vytvoříme pracovní kopii webu (devel), kde důkladně testujeme všechny změny a úpravy. Na develu zapneme maintenance mód, zakážeme robots.txt, vypneme cachování, zálohování a měření návštěvnosti.

Ilustrativní ikona

Trvalý dozor a správu

WordPress aktualizujeme a dohlížíme na jeho provoz. Když se něco stane, víme o tom a situaci aktivně řešíme.

Ilustrativní ikona

VIP přístup

Máme pro vás rezervován každý měsíc určitý čas v rámci vašeho paušálu.

Ilustrativní ikona

Automatizaci procesů

Nastavíme automatické pravidelné zálohování a optimalizaci všech nahraných obrázků.

Ilustrativní ikona

Zdokumentování práce

Přehledně vám sepíšeme souhrn provedené práce. Na složitější úpravy vás předem upozorníme.

Vyberte si správu na míru

Služba je založena na férovém přístupu. Každý měsíc provádíme množství práce podle vybraného balíčku. Pokud bude nutné provést nadstandardní aktualizace, budeme vás předem informovat o složitosti a ceně.

Ilustrativní ikona

Při převzetí webu vytvoříme podle potřeby jeho pracovní kopii, vytvoříme jeho zálohu, napojíme ho do sledovacích nástrojů, provedeme analýzu jeho stavu a otestujeme, zda není napadený.
Za tyto činnosti účtujeme jednorázový poplatek. Měsíční poplatek pak platíte za následující měsíc.

Základní

Firemní prezentace

2490 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně 2 hodiny práce


 • Předplaceny 2 hodiny
 • Aktualizace WordPressu
 • Aktualizace pluginů a šablony
 • Pracovní kopie celého webu
 • Odstraňování provozních problémů
 • Trvalý aktivní boj proti spamu
 • Dokumentace provedených prací
 • E-mailová/telefonická podpora v pracovní době
 • Originální tipy na zlepšení výkonu webu
 • Zpracování požadavků po jednom (dle naší kapacity)

Objednat  

Komplexní

E-shop

4990 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně 4 hodiny práce


Vše ze Základního

 • Předplaceny 4 hodiny
 • Zpracování až 5 požadavků současně

Objednat  

Náročný

Portál, magazín

9990 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně 8 hodin práce


Vše z Komplexního

 • Předplaceno 8 hodin
 • Zpracování komplexních střednědobých úkolů

Objednat  

Pokud máte nějaké otázky, zavolejte nám, prosím, nebo využijte chat dole na stránce. Seznamte se, prosím, také s našimi obchodními podmínkami.

Volejte na číslo +420 587 407 757 nebo pište na adresu pomoc@wp-admin.cz.

Časté dotazy

Za ty roku už víme, na co se budoucí klienti potřebují zeptat.

Po dohodě nám zašlete přihlašovací údaje do WordPressu, vytvořte nám nejlépe uživatele wpaservis s adresou pomoc@wp-admin.cz. Dále potřebujeme přístup na server prostřednictvím FTP nebo jiného protokolu.

Paušální poplatek se platí na příští měsíc, případné provedené vícepráce se platí zpětně (nejprve se dohodneme na ceně, pak práce provedeme, pak vám pošleme fakturu).

Za to, že váš web bude stále aktuální, funkční a pod dozorem. V rámci paušální platby platíte naši práci: provádění běžných aktualizací, pohotovost (reagujeme, když web přestane fungovat), případně máte předplacené určité množství práce. Do účtovaného času se počítají také konzultace po Skypu nebo telefonicky, pokud přesáhnou běžnou míru (např. hodinový telefonát je placenou konzultací).

Pokud nám zadáte práci nad rámec měsíčního paušálu (tedy předplacené práce), pak vám další práci naceníme zvýhodněnou cenou. Vždy se ceny dozvíte předem, abyste se mohli rozhodnout.

Nejprve všechny úpravy, aktualizace a změny provedeme na pracovní kopii, po ověření, že všechno funguje podle plánu je nasadíme na ostrý (hlavní) web. Zásadně se tím snižuje riziko, že se při aktualizaci „něco nepovede“. Vyloučit ho bohužel zcela nejde (nezodpovídáme za kvalitu pluginů, které se mohou při velkém zatížení chovat jinak než v testovacím provozu), ale díky pracovní kopii můžeme pružně a rychle reagovat a situaci opravit.

Pokud na webu neproběhly žádné aktualizace několik měsíců, pak bude nutné je nejprve realizovat. Tyto práce mohou obnášet 10 nebo i víc hodin, zejména v případě e-shopů, kdy je nutné vytvořit kopii webu a aktualizace provést nejprve na ní – nechceme vám na úvod poškodit vaše podnikání. Tyto práce vám nejprve naceníme. Jakmile vše proběhne, převezmeme si web do správy a začneme se o něj trvale starat.

S webem můžete běžně pracovat, naším úkolem je zajistit jeho perfektní běh. Je to váš web, takže je zcela na vás, jak s ním budete pracovat. My se budeme přizpůsobovat a budeme stále k dispozici, když nás budete potřebovat. Můžete nás i úkolovat, práci provedeme v rámci pracovních hodin, po dohodě i v noci nebo během víkendu (např. e-shopy).

Zatím neposíláme. Na každém webu ihned instalujeme  plugin, který sleduje veškeré aktivity v redakční části, takže si můžete zobrazit, co jsme na webu v poslední době provedli. Každý update či úprava se zaznamenává. Provoz webu sledujeme a pokud dojde k výpadku hostingu, píšeme do hostingové společnosti a vám, situaci řešíme. Na konci měsíce vám nechceme připomínat, že vám několik hodin web nejel, takže žádné reporty nevytváříme. Pokud si ale budete přát nějaký přehled, navrhněte nám to. Zatím nemáme jasno v tom, co do něj psát, ale nebráníme se tomu.