Webové stránky gastronomické společnosti

Společnost Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. nám svěřila k modernizaci své webové stránky. Nyní běží v několika jazycích s moderní responzivní šablonou.

Profil klienta

Hofmann Bohemia se specializuje na gastronomii a nabízí v této oblasti zákazníkům komplexní služby od realizace nápadu až po revize a získání potřebných znalostí. Zajišťuje technologický gastronomický projekt s vlastním projektantem, montáž a instalaci gastro zařízení vyškoleným týmem, zaškolení odborným šéfkuchařem, uvedení systému HACCP do praxe, nepřetržitě dostupný servis a opravy velkokuchyňských zařízení.

Web firmy nabízí přehled svých služeb a v e-shopu také produkty – širokou škálu nejrůznějšího zboží pro gastronomii.

Hofmann Bohemia také provozuje magazín a blog o jídle.

Zakázka klienta a provedené práce

Původní starý web našeho klienta nesplňoval požadavky na reprezentativní vzhled s přehledným a rychlým ovládáním. Naším úkolem bylo provést nezbytné úpravy, aby web získal novou, přívětivou tvář. Jak jsme to provedli?

V prvé řadě jsme nainstalovali WordPress multisite, čímž byl umožněn vznik webu v dalších jazykových verzích – v současné době jsou mimo češtiny dostupné podstatné informace také v anglické, ruské, čínské a vietnamské mutaci (všechny se budou rozvíjet). Dále jsme nasadili zákazníkem vybranou šablonu vzhledu, kterou jsme upravili podle představy zákazníka s pomocí naší podřízené šablony (child theme). Celý web je samozřejmě responzivní a zobrazuje se odpovídajícím způsobem na různě velkých obrazovkách.

Pro dosažení přehlednosti navigace jsme změnili i vzhled titulní strany přidáním dalších tří bloků (Plány a projekty, Výhodný nákup, Věrnostní karta).
Zprovoznili jsme zákazníky oblíbenou věrnostní kartu, pro jejíž správnou funkčnost bylo potřeba vytvořit v pluginu Ninja Forms chytrý formulář. Ten se zobrazuje s předepsanými poli pro vyplnění, které v případě chybných údajů vypisují potřebnou hlášku. Současně jsme také nastavili celý objednávkový proces karty.

Díky našim zásahům se z původního nevyhovujícího webu stal atraktivní a příjemný web, který skvěle reprezentuje firmu Hofmann a její produkty. Stránky jsou nadále v naší trvalé správě – staráme se, aby byly funkční a aktualizované.

Newsletter Rádce pro správce

Každou středu rozesíláme část svého know-how, které jsme pracně získali během posledních let. Zadarmo každému, kdo má zájem stát se zkušeným správcem WordPressu. Není určený našim zákazníkům, nýbrž našim kolegům v oboru. Vracíme tak komunitě to, co jsme získali od jiných. Podívejte se do jeho archivu.