Pár tipů pro dobré správce

Dneska jsem pro vás sepsal několik situací z praxe. Zjistěte, jak najít admina, změnit heslo nebo jak vypnout WP-cron.

Číst dál

WordPress REST API – jak začít

Dneska to bude zase trochu odbornější, ale myslím si, že technologie jménem REST API je něco, co většina z vás takňák intuitivně zná, ale možná nevíte, za jaký konec to vzít a co s tím vlastně dělat. Tak mi dovolte, abych vám ukázal, co jsem zatím pochopil a využil já.

Číst dál

Práce s uživateli ve WordPressu

Na WordPressu existuje pyramida uživatelských oprávnění, nejvyšší uživatelská role je administrátor, nejnižší je návštěvník, který má pouze profil. Mezi nimi jsou role spolupracovník, redaktor, šéfredaktor. Je také možné vytvořit redakční radu, protože úpravy provedené redaktorem musí schválit a vydat šéfredaktor.

Číst dál

Stream: Lepší logování aktivit uživatelů

Stream je plugin pro monitorování aktivity uživatelů ve WordPressu. Lze ho nastavit tak, aby vyhovoval vašim potřebám monitoringu.

Číst dál

Newsletter Rádce pro správce

Každou středu rozesíláme část svého know-how, které jsme pracně získali během posledních let. Zadarmo každému, kdo má zájem stát se zkušeným správcem WordPressu. Není určený našim zákazníkům, nýbrž našim kolegům v oboru. Vracíme tak komunitě to, co jsme získali od jiných. Podívejte se do jeho archivu.