⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Správa webových stránek

Staráte se o vaše webové stránky? Doplňujete informace, aktualizujete WordPress a používané pluginy? Děláte pravidelné zálohy? Optimalizujete rychlost, bezpečnost a výkon? Z naší zkušenosti můžeme potvrdit, že většina majitelů webových stránek se o webové stránky nestará. Přitom jsou kritické pro vaše podnikání. Potenciální zákazníci vás budou posuzovat podle toho, v jakém stavu vaše webové stránky jsou. Pokud chcete, aby vás brali vážně, musíte se o svůj web začít starat.

Nemáte na to čas? Nebo motivaci? Někdy chybí znalosti a praktické zkušenosti. To ale nevadí. Od toho tu jsme my. Měli jsme možnost podílet se na stovkách projektů během posledních 14 let. Postaráme se o váš web a zajistíme, aby vaší firmě nedělal ostudu.

Proč se o web musí někdo starat

Bezpečnost webu je proces. Na web pořád něco útočí a ten trpí pod náporem spamu.
Rychlost se nikdy nezvýší sama o od sebe, web se spíše zpomaluje.
Nové verze WordPressu a jeho komponent se objevují pravidelně, třeba kvůli opravám chyb.
Nové požadavky je třeba vyzkoušet na testovacím webu a teprve po otestování použít na tom hlavním.

Zhodnocení spolupráce: JPS

Rozhodně bych doporučila. Reakce na podněty a komunikace je skvělá (paní Baierovou chválím), moc oceňuji, že pokud jsem v prodlení s reakcí, přichází upozornění po telefonu, a práce se nezasekne se slovy :“vy jste neodpověděla, tak to není“.
Také oceňuji přístup k zákazníkovi ve smyslu, že on znát problematiku nemusí, protože od toho má WP-admin.cz.
Pokud něčemu nerozumím, dochází k vysvětlení, které chápu. Není to styl komunikace nachytat klienta, že něco neví, jak jsem se s tím u jiných firem setkala. Nepotřebuji vědět, proč to nejde, chci vědět, jaké jsou možná řešení. A to mi WP-admin přináší. Děkuji za spolupráci.

— Eva Nohejlová, manažer marketingu a HR
https://www.jps.cz/

Spolupráce s námi vám přinese

Stále aktuální a dostupný WordPress a jeho části – šablonu, pluginy.
Předplacený čas na úpravy obsahu a konzultace WordPressu v pracovní době.
Lepší bezpečnost webových stránek na několika úrovních.
Zrychlení webu díky promyšleným krokům, např. optimalizací obrázků.

Správu webových stránek využívají

Správa webu obsahuje

Ilustrativní ikona

Pracovní web

Vytvoříme pracovní kopii webu, kde důkladně testujeme všechny změny a úpravy. Web bude veřejnosti nedostupný a slouží jen nám a vám jako pískoviště.

Ilustrativní ikona

Zajištěné aktualizace

Aktualizace nejprve testujeme na pracovní kopii. Pokud narazíme na chybu, opravíme ji. Testujeme formuláře, různé procesy, responzivitu. Produkční web opečováváme.

Ilustrativní ikona

Trvalý dozor a správu

WordPress aktualizujeme a dohlížíme na jeho provoz. Když se něco stane, víme o tom a situaci aktivně řešíme.

Ilustrativní ikona

Optimalizace a nápady

Máme pro vás rezervován každý měsíc určitý čas v rámci vašeho paušálu. Kromě toho máme nápady a doporučení, jak by šlo web zlepšit, a to nejen technicky.

Ilustrativní ikona

Automatické sledování

Nastavíme automatické činnosti: pravidelné zálohování, optimalizaci všech nahraných obrázků, sledování dostupnosti a výpadků, měření rychlosti.

Ilustrativní ikona

Dokumentování práce

Přehledně vám sepíšeme souhrn provedené práce. Na složitější úpravy vás předem upozorníme. Kromě toho používáme Git pro ukládání všech změn v kódu.

Ilustrativní ikona

Hlídáme měření

Kontrolujeme funkčnost měřicích kódů Google Analytics, Tag Manager a dalších a opravíme jejich chyby. Sledujeme nastavení technických metrik pro SEO strategie a vylepšujeme strukturovaná data.

Zhodnocení spolupráce: Asamm

Jsme rádi, že jsme si za partnera pro aktualizaci našeho webu vybrali WP-admin.cz . Tým ochotně reagoval na naše požadavky i v průběhu projektu a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Neváhali jsme proto svěřit nový web i do jejich dlouhodobé servisní správy abychom měli jistotu, že je web stále aktualizovaný a zabezpečený profesionály.

— Jan Čapek, Asamm, výrobce mapových aplikací Locusmap.app
https://www.locusmap.app

Správa webových stránek: Cena

Služba je založena na férovém přístupu – zajistíme funkčnost webu a jeho chod pokud možno bez chyb. Pokud chcete web rozvíjet, předplaťte si naši kapacitu.

Ilustrativní ikona

Při převzetí webu vytvoříme podle potřeby jeho pracovní kopii, vytvoříme jeho zálohu, napojíme ho do sledovacích nástrojů, provedeme analýzu jeho stavu a otestujeme, zda není napadený.
Za tyto činnosti účtujeme jednorázový poplatek. Měsíční poplatek pak platíte za následující měsíc.

Základní

Doporučeno pro
firemní prezentace

2490 Kč

za měsíc plus DPH


 • Jistota, že web poběží
 • Pravidelné aktualizace WordPressu
 • Pravidelné aktualizace pluginů a šablony
 • Vyřešení problémů spojených s updaty
 • Monitoring dostupnosti webu
 • Proaktivní reakce na události díky automatizaci
 • Denní zálohy na míru
 • Pravidelné revize funkčnosti webu
 • Pracovní kopie celého webu
 • Trvalý aktivní boj proti spamu
 • Dokumentace provedených prací
 • E-mailová/telefonická podpora v pracovní době
 • Originální tipy na zlepšení výkonu webu
 • Zpracování požadavků po jednom (dle naší kapacity)

Objednat  

Komplexní

Doporučeno pro e-shopy

5490 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně max. 2 hodiny práce navíc


Vše ze Základního

 • Zajistíme chod a dostupnost e-shopu
 • Předplaceny max. 2 hodiny na vaše zadání
 • Zpracování až 5 požadavků současně

Objednat  

Náročný

Doporučeno pro portály a magazíny

9990 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně max. 5 hodin práce navíc


Vše z Komplexního

 • Zajistíme chod webu a odstraníme provozní incidenty
 • Předplaceno až 5 hodin práce pro vaše požadavky
 • Zpracování komplexních úkolů

Objednat  

Zhodnocení spolupráce: Vekra

Společnost WP-admin.cz převzala naše weby v WordPress od původního realizátora ve stavu, kdy byly velké problémy s rychlostí a celkovou funkčností webu. Dokázala weby zrychlit, odstranit chyby a problémy, které byly výsledkem zcela neuspokojivé práce původního realizátora. Podle zadání provedla úpravy, které bylo třeba v průběhu několika posledních let udělat. Zajistila napojení určitých částí na vnitrofiremní systémy.
Práci WP-admin.cz pro správu webu mohu jen doporučit. Vždy se velmi ochotně a aktivně postavili k řešení problémů, za které sami nemohli. WP-admin.cz je mimořádně spolehlivý dodavatel, který nám doslova „vytrhl trn z paty“.

— Ing. Jaroslava Dlouhá, Brand manager VEKRA
https://www.vekra.cz/

Od profesionální správy webových stránek vás dělí jen 1 krok

Časté dotazy

Za ty roku už víme, na co se budoucí klienti potřebují zeptat.

Za to, že váš web bude stále aktuální, funkční a pod dozorem. V rámci paušální platby platíte naši práci: provádění běžných aktualizací, pohotovost (reagujeme, když web přestane fungovat), případně máte předplacené určité množství práce. Do účtovaného času se počítají také online konzultace přes videohovory nebo telefonicky, pokud přesáhnou běžnou míru (např. hodinový telefonát je placenou konzultací).

Nejprve všechny úpravy, aktualizace a změny provedeme na pracovní kopii, po ověření, že všechno funguje podle plánu je nasadíme na ostrý (hlavní) web. Zásadně se tím snižuje riziko, že se při aktualizaci „něco nepovede“. Vyloučit ho bohužel zcela nejde (nezodpovídáme za kvalitu pluginů, které se mohou při velkém zatížení chovat jinak než v testovacím provozu), ale díky pracovní kopii můžeme pružně a rychle reagovat a situaci opravit.

S webem můžete běžně pracovat, naším úkolem je zajistit jeho perfektní běh. Je to váš web, takže je zcela na vás, jak s ním budete pracovat. My se budeme přizpůsobovat a budeme stále k dispozici, když nás budete potřebovat. Můžete nás i úkolovat, práci provedeme v rámci pracovních hodin, po dohodě i v noci nebo během víkendu (např. e-shopy).

Po dohodě nám zašlete přihlašovací údaje do WordPressu, vytvořte nám nejlépe uživatele wpaservis s adresou servis@wp-admin.cz. Dále potřebujeme přístup na server prostřednictvím SFTP nebo jiného protokolu.

V rámci paušálu platíte za to, že web bude stále aktuální, funkční a pod dozorem. V rámci paušální platby platíte naši práci: provádění běžných aktualizací, pohotovost (reagujeme, když web přestane fungovat), případně máte předplacené určité množství práce.
Objevují se ale i jiné aktualizace, které je potřeba provést, otestovat na develu, nasadit na ostrý, aby nedošlo k narušení chodu ostrého webu. Aktualizace neprovádíme na jedno kliknutí tlačítkem myši, ale zkoušíme je, testujeme na testovacím webu, a poté provádíme na ostrém, a to si nějaký čas vyžádá. Aktualizace provádíme tak, jak vycházejí, jak je autoři vydávají.

Pokud nám zadáte práci nad rámec měsíčního paušálu (tedy předplacené práce), pak vám další práci naceníme zvýhodněnou cenou. Vždy se ceny dozvíte předem, abyste se mohli rozhodnout.

Pokud na webu neproběhly žádné aktualizace několik měsíců, pak bude nutné je nejprve realizovat. Tyto práce mohou obnášet 10 nebo i více hodin, zejména v případě e-shopů, kdy je nutné vytvořit kopii webu a aktualizace provést nejprve na ní – nechceme vám na úvod poškodit vaše podnikání. Tyto práce vám nejprve naceníme. Jakmile vše proběhne, převezmeme si web do správy a začneme se o něj trvale starat.

Zatím neposíláme. Na každém webu ihned instalujeme  plugin, který sleduje veškeré aktivity v redakční části, takže si můžete zobrazit, co jsme na webu v poslední době provedli. Každý update či úprava se zaznamenává. Provoz webu sledujeme a pokud dojde k výpadku hostingu, píšeme do hostingové společnosti a vám, situaci řešíme. Na konci měsíce vám nechceme připomínat, že vám několik hodin web nejel, takže žádné reporty nevytváříme. Pokud si ale budete přát nějaký přehled, navrhněte nám to. Zatím nemáme jasno v tom, co do něj psát, ale nebráníme se tomu.

Paušální poplatek se platí na příští měsíc, případné provedené vícepráce se platí zpětně (nejprve se dohodneme na ceně, pak práce provedeme, pak vám pošleme fakturu).