Správa webových stránek

Na správu webu se často zapomíná, stejně jako na pravidelné doplňování informací. Mnoho majitelů webových stránek jim během roku nevěnuje dostatek péče, ačkoliv jsou pro jejich podnikání velmi důležité. Přitom - dobrý webmaster WordPress optimalizuje z hlediska rychlosti, bezpečnosti a výkonu.

Nedostatek časumotivace nebo know how. Místo aby web pracoval, nefunguje nebo dokonce dělá firmě ostudu. Hlavně je časem stále zranitelnější, protože v internetu stále probíhají různé útoky. I na váš web. Dříve nebo později vám stránky, kterým se nevěnujete, někdo nabourá.

Spolupráce vám přinese

Stále aktuální a dostupný WordPress a jeho části – šablonu, pluginy.
Předplacený čas na úpravy obsahu a konzultace WordPressu v pracovní době.
Lepší bezpečnost webových stránek na několika úrovních.
Zrychlení webu díky promyšleným krokům, např. optimalizací obrázků.

WordPress webmastera využívají

Superionherbs.cz
Automakers
Mobigaming
Pudavaukci.cz
AZ Legal
Vekra
Jazyková škola Spěváček
GiZChina
UniqueFit

Správa webu obsahuje

Ilustrativní ikona

Pracovní web

Vytvoříme pracovní kopii webu, kde důkladně testujeme všechny změny a úpravy. Web bude veřejnosti nedostupný a slouží jen nám a vám jako pískoviště.

Ilustrativní ikona

Trvalý dozor a správu

WordPress aktualizujeme a dohlížíme na jeho provoz. Když se něco stane, víme o tom a situaci aktivně řešíme.

Ilustrativní ikona

Optimalizace a nápady

Máme pro vás rezervován každý měsíc určitý čas v rámci vašeho paušálu. Kromě toho máme nápady a doporučení, jak by šlo web zlepšit, a to nejen technicky.

Ilustrativní ikona

Automatické sledování

Nastavíme automatické činnosti: pravidelné zálohování, optimalizaci všech nahraných obrázků, sledování dostupnosti a výpadků, měření rychlosti.

Ilustrativní ikona

Dokumentování práce

Přehledně vám sepíšeme souhrn provedené práce. Na složitější úpravy vás předem upozorníme. Kromě toho používáme Git pro ukládání všech změn v kódu.

Správa webových stránek: Cena

Služba je založena na férovém přístupu. Každý měsíc provádíme množství práce podle vybraného balíčku. Pokud bude nutné provést nadstandardní aktualizace, budeme vás předem informovat o složitosti a ceně.

Ilustrativní ikona

Při převzetí webu vytvoříme podle potřeby jeho pracovní kopii, vytvoříme jeho zálohu, napojíme ho do sledovacích nástrojů, provedeme analýzu jeho stavu a otestujeme, zda není napadený.
Za tyto činnosti účtujeme jednorázový poplatek. Měsíční poplatek pak platíte za následující měsíc.

Základní

Firemní prezentace

2490 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně 2 hodiny práce


 • Předplaceny 2 hodiny
 • Aktualizace WordPressu
 • Aktualizace pluginů a šablony
 • Pracovní kopie celého webu
 • Odstraňování provozních problémů
 • Trvalý aktivní boj proti spamu
 • Dokumentace provedených prací
 • E-mailová/telefonická podpora v pracovní době
 • Originální tipy na zlepšení výkonu webu
 • Zpracování požadavků po jednom (dle naší kapacity)

Objednat  

Komplexní

E-shop

4990 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně 4 hodiny práce


Vše ze Základního

 • Předplaceny 4 hodiny
 • Zpracování až 5 požadavků současně

Objednat  

Náročný

Portál, magazín

9990 Kč

za měsíc plus DPH,
v ceně 8 hodin práce


Vše z Komplexního

 • Předplaceno 8 hodin
 • Zpracování komplexních střednědobých úkolů

Objednat  

Pokud máte nějaké otázky, zavolejte nám, prosím, na číslo +420 587 407 757, nebo využijte chat dole na stránce.

Časté dotazy

Za ty roku už víme, na co se budoucí klienti potřebují zeptat.

Za to, že váš web bude stále aktuální, funkční a pod dozorem. V rámci paušální platby platíte naši práci: provádění běžných aktualizací, pohotovost (reagujeme, když web přestane fungovat), případně máte předplacené určité množství práce. Do účtovaného času se počítají také online konzultace přes videohovory nebo telefonicky, pokud přesáhnou běžnou míru (např. hodinový telefonát je placenou konzultací).

Nejprve všechny úpravy, aktualizace a změny provedeme na pracovní kopii, po ověření, že všechno funguje podle plánu je nasadíme na ostrý (hlavní) web. Zásadně se tím snižuje riziko, že se při aktualizaci „něco nepovede“. Vyloučit ho bohužel zcela nejde (nezodpovídáme za kvalitu pluginů, které se mohou při velkém zatížení chovat jinak než v testovacím provozu), ale díky pracovní kopii můžeme pružně a rychle reagovat a situaci opravit.

S webem můžete běžně pracovat, naším úkolem je zajistit jeho perfektní běh. Je to váš web, takže je zcela na vás, jak s ním budete pracovat. My se budeme přizpůsobovat a budeme stále k dispozici, když nás budete potřebovat. Můžete nás i úkolovat, práci provedeme v rámci pracovních hodin, po dohodě i v noci nebo během víkendu (např. e-shopy).

Po dohodě nám zašlete přihlašovací údaje do WordPressu, vytvořte nám nejlépe uživatele wpaservis s adresou servis@wp-admin.cz. Dále potřebujeme přístup na server prostřednictvím SFTP nebo jiného protokolu.

V rámci paušálu platíte za to, že web bude stále aktuální, funkční a pod dozorem. V rámci paušální platby platíte naši práci: provádění běžných aktualizací, pohotovost (reagujeme, když web přestane fungovat), případně máte předplacené určité množství práce.
Objevují se ale i jiné aktualizace, které je potřeba provést, otestovat na develu, nasadit na ostrý, aby nedošlo k narušení chodu ostrého webu. Aktualizace neprovádíme na jedno kliknutí tlačítkem myši, ale zkoušíme je, testujeme na testovacím webu, a poté provádíme na ostrém, a to si nějaký čas vyžádá. Aktualizace provádíme tak, jak vycházejí, jak je autoři vydávají.

Pokud nám zadáte práci nad rámec měsíčního paušálu (tedy předplacené práce), pak vám další práci naceníme zvýhodněnou cenou. Vždy se ceny dozvíte předem, abyste se mohli rozhodnout.

Pokud na webu neproběhly žádné aktualizace několik měsíců, pak bude nutné je nejprve realizovat. Tyto práce mohou obnášet 10 nebo i více hodin, zejména v případě e-shopů, kdy je nutné vytvořit kopii webu a aktualizace provést nejprve na ní – nechceme vám na úvod poškodit vaše podnikání. Tyto práce vám nejprve naceníme. Jakmile vše proběhne, převezmeme si web do správy a začneme se o něj trvale starat.

Zatím neposíláme. Na každém webu ihned instalujeme  plugin, který sleduje veškeré aktivity v redakční části, takže si můžete zobrazit, co jsme na webu v poslední době provedli. Každý update či úprava se zaznamenává. Provoz webu sledujeme a pokud dojde k výpadku hostingu, píšeme do hostingové společnosti a vám, situaci řešíme. Na konci měsíce vám nechceme připomínat, že vám několik hodin web nejel, takže žádné reporty nevytváříme. Pokud si ale budete přát nějaký přehled, navrhněte nám to. Zatím nemáme jasno v tom, co do něj psát, ale nebráníme se tomu.

Paušální poplatek se platí na příští měsíc, případné provedené vícepráce se platí zpětně (nejprve se dohodneme na ceně, pak práce provedeme, pak vám pošleme fakturu).

Ilustrativní ikona

Máte jiný dotaz, který zde není uveden? Zavolejte nám nebo využijte chat dole na stránce, vždycky je někdo z nás k dispozici a odpoví vám.

Volejte 587 407 757