Pozvánka na WordCamp Praha 2019

Zveme vás na již 6. ročník největší konference o WordPressu v ČR – WordCamp Praha 2019, která se uskuteční 23. 2. 2019 na VŠE v Praze. WordCamp nabídne celkem 10 přednášek, 2 případové studie a 2 workshopy. Přednášky budou jak pro vývojáře, tak pro běžné uživatele. Na své si tedy přijdou začátečníci i pokročilí uživatelé a vývojáři. Na konferenci bude navazovat afterparty – podporující jeden z hlavních cílů konference – networking. Na WordCampu budete moci získat důležité kontakty, poznat nové lidi a získat nové informace od profesionálů ze světa WordPressu. Vstupenky zakoupíte zde nebo přímo na místě.

WordCamp Praha 2019
WordCamp Praha 2019

Program WordCampu

Koncept přednášek je pro vás připraven v tradičním duchu WordCampů. Na konferenci se potkáte se známými tvářemi jako např. Pavel Ungr, Petra Dolejšová, Ondřej Ilinčev, Jan Bien nebo Borek Bernard, které pro vás budou přednášet.

Na oficiálních stránkách si můžete přečíst celý program WordCampu.

Věříme, že se WordCamp Praha 2019 vydaří jako předchozí ročníky a odnesete si spoustu skvělých zážitků a informací, díky kterým posunete svou práci ve WordPressu na další úroveň.

Rádi se s vámi potkáme na WordCampu.

Tým WP-admin.cz

Newsletter Rádce pro správce

Každou středu rozesíláme část svého know-how, které jsme pracně získali během posledních let. Zadarmo každému, kdo má zájem stát se zkušeným správcem WordPressu. Není určený našim zákazníkům, nýbrž našim kolegům v oboru. Vracíme tak komunitě to, co jsme získali od jiných. Podívejte se do jeho archivu.