WordPress: Pracovní kopie webu

WP-admin.cz Pracovní kopie webu

Pavla Balušková majitelka
BOHO NATURAL s.r.o.
https://www.bohonatural.cz/

★★★★★ 2022

programovani woocommerce


Locusmap

Jsme rádi, že jsme si za partnera pro aktualizaci našeho webu vybrali WP-admin.cz . Tým ochotně reagoval na naše požadavky i v průběhu projektu a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Neváhali jsme proto svěřit nový web i do jejich dlouhodobé servisní správy abychom měli jistotu, že je web stále aktualizovaný a zabezpečený profesionály.

Jan Čapek Project Manager
Asamm Software, s.r.o.
https://www.locusmap.app

★★★★ od roku 2020 dosud

nohejlova-jps

Rozhodně bych doporučila. Reakce na podněty a komunikace je skvělá (paní Baierovou chválím), moc oceňuji, že pokud jsem v prodlení s reakcí, přichází upozornění po telefonu, a práce se nezasekne se slovy :"vy jste neodpověděla, tak to není".

Také oceňuji přístup k zákazníkovi ve smyslu, že on znát problematiku nemusí, protože od toho má WP-admin.cz.

Pokud nečemu nerozumím, dochází k vystětlení, které chápu. Není to styl komunikace nachytat klienta, že něco neví, jak jsem se s tím u jiných firem setkala. Nepotřebuji vědět, proč to nejde, chci vědět, jaké jsou možná řešení. A to mi WP-admin.cz přináší. Děkuji za spolupráci.

Eva Nohejlová marketing manager
JPS s.r.o.
https://www.jps.cz

od roku 2019 dosud

Se společností WP-admin.cz spolupracujeme od roku 2016 a nikdy jsme neuvažovali o změně. WP-admin.cz pokrývá naše veškeré IT potřeby, počínaje tvorbou webů, jejich správou či zabezpečením. Zejména oceňujeme profesionální přístup a znalosti, se kterým přistupují ke každému požadavku, a proto jejich služby mohu pouze doporučit.

Martin Vlach spolumajitel
https://7sport.sk

od 2016 dosud