WordPress: Zvýšení bezpečnosti

WP-admin.cz Zvýšení bezpečnosti

Velice vám děkuji za velmi dobrou komunikaci a rychlou pomoc. Pokud budu mít v budoucnu technické problémy u jiného klienta, ráda se na vás zase obrátím.

Dagmara Málková

★★★★★ 12/2020

Poupětová

Rozhodně bych WP-admin.cz doporučila. Ráda bych v naší spolupráci vyzdvihla několik důležitých bodů. V první řadě si velmi cením lidského, férového a otevřeného přístupu. A to jak ze strany paní Bajerové a pana Otta, tak i ze strany programátorů. Jako klient jsem vždy cítila, že se mohu ptát na cokoli a že mohu kreativně diskutovat svoje potřeby a přání, aniž bych si připadala jako totální outsider v IT sféře. Anebo, což je někdy ještě mnohem horší, jako člověk, který si naivně myslí, že trošku něco ví, jenže to jaksi bylo IN naposledy tak před deseti lety. A i když situace, které jsme řešili, nebyly vždy procházkou růžovým sadem, nevzdali jste to. Prostě ne. Takže vím, že se na vás jako klient mohu spolehnout. Ve všech krizových situacích jste nám poskytli velmi rychlou odezvu. V neposlední řadě si opravdu vážím profesionality, se kterou jste se už od začátku zhostili těch "našich trošku divných věcí". I vaše podpora tak pomohla řadě párů žít své vztahy mnohem šťastněji. Díky Dano a chlapi Popojedem.

Julie Gaia Poupětová majitelka
SCE Academy s.r.o.
https://www.sex-koucink.cz

od roku 2020

Vojtová Miriam

Komunikace někdy vázla, ale to na obou stranách. Službu jsme nevyužívali nakonec tak moc, jak jsme původně zamýšleli, ale vaše správa webu byla dostatečná. Děkujeme

Miriam Vojtova Project manager
Chenen Servisní a.s.
https://www.pudavaukci.cz

★★★★ 2020

gdpr wordpress


nohejlova-jps

Rozhodně bych doporučila. Reakce na podněty a komunikace je skvělá (paní Baierovou chválím), moc oceňuji, že pokud jsem v prodlení s reakcí, přichází upozornění po telefonu, a práce se nezasekne se slovy :"vy jste neodpověděla, tak to není".

Také oceňuji přístup k zákazníkovi ve smyslu, že on znát problematiku nemusí, protože od toho má WP-admin.cz.

Pokud nečemu nerozumím, dochází k vystětlení, které chápu. Není to styl komunikace nachytat klienta, že něco neví, jak jsem se s tím u jiných firem setkala. Nepotřebuji vědět, proč to nejde, chci vědět, jaké jsou možná řešení. A to mi WP-admin.cz přináší. Děkuji za spolupráci.

Eva Nohejlová marketing manager
JPS s.r.o.
https://www.jps.cz

od roku 2019 dosud