background6

Zrychlení WordPressu o 30 % a více

Ptáte se, zda rychlost webu ovlivňuje váš byznys? Zda by vám zrychlení webu mohlo přinést více zákazníků a tím i větší zisky? Ptáte se správně a odpověď na vaše otázky zní, ano!

Všechny webové stránky se časem zpomalují. Což nedrásá jen vaše nervy při editaci webu, ale ve výsledku to primárně odrazuje zákazníky, kteří u vás chtěli utratit peníze. Hlavním cílem každého majitele webu by mělo být co nejrychlejší načítání a tedy i zobrazení webu potenciálnímu zákazníkovi.

Lenka JeníkováČíst dál

Správa webových stránek

Na správu webu se často zapomíná, stejně jako na pravidelné doplňování informací. Mnoho majitelů webových stránek jim během roku nevěnuje dostatek péče, ačkoliv jsou pro jejich podnikání velmi důležité. Přitom - dobrý webmaster WordPress optimalizuje z hlediska rychlosti, bezpečnosti a výkonu.

Nedostatek časumotivace nebo know how. Místo aby web pracoval, nefunguje nebo dokonce dělá firmě ostudu. Hlavně je časem stále zranitelnější, protože v internetu stále probíhají různé útoky. I na váš web. Dříve nebo později vám stránky, kterým se nevěnujete, někdo nabourá.

Vlastimil OttČíst dál
background1