WordPress: Optimalizace obrázků

WP-admin.cz Optimalizace obrázků
vekra_logo

Spol. WP-admin.cz převzala naše weby v WordPress od původního realizátora ve stavu, kdy byly velké problémy s rychlostí a celkovou funkčností webu. Dokázala weby zrychlit, odstranit chyby a problémy, které byly výsledkem zcela neuspokojivé práce původního realizátora. Podle zadání provedla úpravy, které bylo třeba v průběhu několika posledních let udělat. Zajistila napojení určitých částí na vnitrofiremní systémy. Práci WP-admin.cz pro správu webu mohu jen doporučit. Vždy se velmi ochotně a aktivně postavili k řešení problémů, za které sami nemohli. Díky spol. WP-admin.cz můžeme web provozovat i několik let po absolutním selhání původního dodavatele tak, aby se vrátily prostředky investované do vývoje. Spol. WP-admin.cz je mimořádně spolehlivý dodavatel, který nám doslova "vytrhl trn z paty".

Ing. Jaroslava Dlouhá Brand manager
Window Holding a.s.
https://www.vekra.cz

od roku 2018 dosud

Se společností WP-admin.cz spolupracujeme od roku 2016 a nikdy jsme neuvažovali o změně. WP-admin.cz pokrývá naše veškeré IT potřeby, počínaje tvorbou webů, jejich správou či zabezpečením. Zejména oceňujeme profesionální přístup a znalosti, se kterým přistupují ke každému požadavku, a proto jejich služby mohu pouze doporučit.

Martin Vlach spolumajitel
https://7sport.sk

od 2016 dosud

zrychleni wordpressu


sprava wordpress webu

WP-admin.cz je mimořádně spolehlivý dodavatel, který nám doslova "vytrhl trn z paty". Ing. Jaroslava Dlouhá, Window Holding a.s.