Redesign webu DelameOriginaly.cz

Tento článek popisuje redesign e-shopu na Woocommerce delameoriginaly.cz. Na webu se prodávají produkty vlastní výroby a každý kus je originál. Popíši vám zde celý postup od prvního zásahu na webu až po jeho dokončení a předání. Jaký byl stav webu před naším zásahem? E-shop delameoriginaly.cz byl postaven na šabloně MaxOne (ceske-sablony.cz), která byla určena pro

Vylepšili jsme web FirstClass

Webu, který se věnuje osobnímu rozvoji, jsme zprovoznili nové funkce, provedli změny vzhledu a celkovou optimalizaci. Přečtěte si popis jednotlivých kroků a porovnejte původní vzhled webu se současným.

Web pro crowdfundingové sbírky

Ve správě máme web prezentující neziskovou činnost. Konkrétně jde o Nadační fond pomoci, který zprostředkovává finanční pomoc lidem v různých obtížných životních situacích. Jak jsme tento web připravili ke spuštění a nastavili potřebné funkcionality, se dozvíte v článku.

Migrace webu na nový hosting

V této zakázce se jednalo o přesun webu z hostingu na jiný hosting. Konkrétně webu new.cetecho.cz z hostingu Hostgator na hosting OneBit, subdoménu new2.cetecho.cz. Migraci webu je vždy potřeba pečlivě naplánovat, spočívá totiž v postupné realizaci jednotlivých kroků. A jak se web přesouvá?