Ondřej Maleček, tvůrce vlastního e-shopu

WP-admin.cz mě doslova vytáhl z potíží. Jako začátečník jsem se neorientoval
v pluginech a tito lidé mě navedli správnou cestou.
Není moc lidí, kteří Vám pomohou bez vlastního prospěchu.

Ondřej Maleček, tvůrce vlastního e-shopu

Nadační fond pomoci Karla Janečka, www.nfpomoci.cz

S provedenými pracemi a s kvalitou jsme spokojeni, s časem je někdy problém. Někdy bývá reakční doba i doba vykonané práce delší. Ale zatím jsme se vždy dohodli. Na naší spolupráci nejvíce oceňujeme možnost komunikace přes Asanu. A vaše návrhy, jak webové stránky vylepšovat. Provedené úpravy webu nám hodně pomohly. Naše práce a závoreň web se vyvíjí a stále je potřeba jít s dobou. Náš web je interaktivní a jde nám o to, aby naše služby byly dobře chápány širokou veřejností a byly co nejjednodušší pro správu. Tady oceňujeme ochotu při hledání řešení, jak naše stránky aktualizovat.
Rozdíl oproti předchozímu webu je značný. Administrace je uzpůsobena tak, abychom si základní věci mohli upravovat sami. Web je mnohem více přehledný pro návštěvníky. Usnadnil nám práci.

Kateřina Piechaczková, vedoucí týmu NFP, konzultantka, www.nfpomoci.cz

Martin Trupl, biomineral.sk

Jsem uplne spokojny s provedenymi pracemi na webe. Pomohli ste velmi. Pred upravou bola situacia s webom katastrofalna, lebo vela veci prestalo fungovat. Vsetko, resp.vsetky nefungujuce casti su opat OK.

Ing. Martin Trupl, www.biomineral.sk

Pavel Štěpka, superionherbs.cz

S pracemi provedenými na mém webu jsem velice spokojen. Nejvíce si cením toho, že cítím, že se firma wp-admin.cz snaží dělat věci precizně. I telefonická komunikace je vždy perfektní a vím, že na druhé straně linky mi dotyčný pozorně naslouchá. Vím, že když dojde k problému, vždy ho někdo bude ihned řešit. Převod webů zrychlil jejich načítání. Jsem rád, že nemusím myslet na řešení případných aktualizací. Na webu mám opraveny různé chyby, web je rychlejší. Díky stabilitě lze bez potíží nainstalovat potřebné nové pluginy, aniž by se tím ohrozil chod webu.

Pavel Štěpka, PHARMACOPEA CZ s.r.o, www.superionherbs.cz