Zastaralé CMS? Rychlá pomoc: +420 587 407 757 (VoIP, 9:00-17:00) nebo pomoc@wp-admin.cz 

george karbus photo

Jiří Karbus, www.georgekarbusphotography.com a www.emerald-vision.com

K panu Ottovi jsem se dostal náhodou při hledání vhodného WordPress developera na internetu a už teď vím, že to byla šťastná ruka.

I když žiju již jedenáctým rokem v Irsku, hledal jsem developery z českých řad, neboť se domnívám, že v Čechách jsou stále schopní a talentovaní lidé.

S panem Vlastimil Ottem jsme pracovali na mém posledním webu, který vyžadoval velmi specifické modifikace v online shopu a designu. Svoji práci odvedl velmi kvalitně a za dobrou cenu.

Pan Ott na mě zapůsobil jako svědomitý a poctivý člověk a i nadále se na něj často obracím. Webová stránka je moje živobytí a jsem rád, že jsem našel skvělého člověka pro její správu.

 

Jiří Karbus, fotograf, www.georgekarbusphotography.comwww.emerald-vision.com

JKart

Jakub Krejbich, www.jkart.cz

Profesionální a rychlá spolupráce. Pro mě bylo důležité zejména rychlost jednání firmy, kvalita odpovědí a vstřícnost. Podstatné je i dodržení cenové kalkulace. Moc děkuji!

 

Jakub Krejbich,  www.jkart.cz

Foto Jiří Najman

Jiří Najman, marketing prakticky a jednoduše

Vlastimila Otta znám již několik let. Nejdříve se pověnoval mým webům kajakar.cz a bezpoucek.cz, vyléčil je od drobných neduhů a nasadil několik užitečných pluginů. Později jsme spolupracovali na tvorbě úplně nových stránek flexibee.cz a nakonec mě velmi mile překvapil spuštěním služby wp-admin.cz, kterou pravidelně využívám pro sebe i své klienty. Spolupráce s Vlastimilem je jak archivní víno. Čím déle spolupracujeme, tím výsledky chutnají lépe. Jeho služby mohu jen doporučit.

 

Jiří Najman – marketing prakticky a jednoduše, 608 003 461

hradeczije logo

HradecŽije.cz, Miloslav Lojka

Moc Vám děkuji za vynikající přístup a pomoc s problémem. Pokud budu potřebovat poradit, tak se na Vás rozhodně obrátím a můžete se spolehnout, že Vás budu doporučovat.

E-mailem: WordPress a podnikání

Vlastimil OttStaráme se o spoustu webů běžících na WordPressu (včetně WooCommerce). V tomto newsletteru vám budu radit, jak svůj web vylepšovat. Dozvíte se, jak využívat WordPress v podnikání.