Učebnice WordPressu pro začátečníky + rychlá pomoc s WordPressem: +420 587 407 757 (VoIP, 9:00-17:00) nebo pomoc@wp-admin.cz 

Pro partnery

Spolupracujte s námi

Věříme, že každý má dělat především to, čemu nejvíce rozumí. Na tomto základě chceme pomáhat se správou webů založených na WordPressu všem, kteří ví, že je v dnešní době důležité mít vlastní web, ale nechtějí s ním mít zbytečné starosti a chtějí se věnovat tomu, co je pro ně opravdu důležité a čemu rozumí – vlastní podnikání.

Nabízíme několik možností spolupráce.

  1. Dohoda o spolupráci a outsourcing – mají vaši klienti požadavky ohledně WordPressu, se kterými se nevíte rady, nebo jsou pro vás méně lákavé? Vyřešíme je za vás a dodáme hotový výsledek. Fakturace vašim klientům je jen na vás, spolupráce s námi bude probíhat podle pevných sazeb, nikoli hodinově.
  2. Předání klientů – rádi se budeme věnovat klientům, u kterých požadavky nechcete nebo neumíte vyřešit. Protiplnění z naší strany je jen otázkou dohody.

Kontakt

Máte-li zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi navážeme spolupráci.

 

E-mailem: WordPress a podnikání

Vlastimil OttStaráme se o spoustu webů běžících na WordPressu (včetně WooCommerce). V tomto newsletteru vám budu radit, jak svůj web vylepšovat. Dozvíte se, jak využívat WordPress v podnikání.