Kancelář v Opavě

Nabízíme kancelářské místo v centru Opavy na adresa Dolní náměstí 21, přímo u zastávek MHD.

Kanceláře máme pronajaté a sdílíme je s kolegy, kteří pracují na svém nebo pro jiné společnosti. Takhle jsme spolu už několik let po různých místnostech v budově. A vyhovuje nám to. Každý má volnost a může podle potřeby využívat prostorné kanceláře a jejich vybavení.

A máme tady ještě dvě místa volná.

Nesedíme tady všichni a pořád. Naopak – pořád tady někdo není a střídáme se 🙂 Někdy jsme tu dva tři, někdy je tu prázdno. Přijde nám, že je to škoda.

Co nabízíme

Máme volno v jedné kancelářské místnosti. Pracovní stůl máme, ale  můžete si klidně přivézt vlastní. Energie a internetové připojení. Kuchyňku s ledničkou, konvicí, studenou a teplou vodou, nádobím a potřebným vybavením. Dvě toalety, dokonce jednu funkční a nevyužívanou sprchu. Dále trucmístnost, šmajchlkabinet, spacárnu nebo budoucí nahrávací studio? Zkrátka místnost, kterou zatím neumíme pořádně využít, tak tam chodíme spát po náročném obědě.

Nejsme žádná uzavřená parta, spíše kolegové, kteří se vídají několikrát týdně a občas zajdeme na společný oběd. Vyhovuje nám to. Nikdo vás nebude nutit do žádných povinných společných akcí, netváříme se jako nadšení startupisti. Už nejsme 🙂 Všichni máme rodiny a děti a chodíme v klidu do práce. Nuda.

nabizena kancelar
V této místnosti nabízíme pracovní místo

Koho hledáme

Někoho, kdo pracuje na počítači, občas potřebuje klid, pak zas chvíli mluvit. Není vhodné, aby za vámi chodili klienti, „na to tady nejsme zařízený“ – nemáme krásnou zasedačku nebo repre salónek. Kancelář je místo, kde pracujeme. Určitě se hodí sluchátka a telefonování je spíše výjimka. Takže si myslíme, že se tato příležitost hodí pro markeťáka, grafika, webaře, programátora a nebo člověka, který potřebuje mít kancelář v centru, protože chodí za klienty v okolí. Za domem je možnost pronajmout si parkovací místo, ale my chodíme pěšky, nebo jezdíme na kole nebo trolejem.

Cena a další

Cena za každodenní využívání po celý měsíc je 2000 Kč plus DPH. Pokud se ale dohodneme na částečném využívání jen některé dny v týdnu, pak cenu snížíme. Nájem se platí na budoucí měsíc na základě uzavřené smlouvy nebo zaslané faktury.

Přístup do budovy je možný každý den od 6:30 do cca 18:00, výjimky jsou možné po dohodě s majitelem (stačí oznámit).

Zaujalo vás to? Zavolejte nám nebo napište, nebo se rovnou stavte na návštěvu. Budeme se těšit.


Kromě toho hledáme i kolegy do naší firmy, kteří budou s námi pracovat na  vylepšování WordPressů našich zákazníků.