⚙️ 💡 Firemní webmaster: podpora WordPress, servis webu, hosting
📥 obchod@wp-admin.cz

Jak na nástěnce (v redakci) zobrazit rozepsané články

Možná taky jako já často začnete psát článek, poznamenáte si pár vět a pak ho odložíte s tím, že ho dopíšete později. Někdy třeba nedopíšete, ale důvodem může být také to, že na něj zapomenete; i to se stává.

tužka na papíře
Seznam rozpracovaných článků
Seznam rozpracovaných článků

Mně už se to stalo, tak jsem se rozhodl na nástěnku přidat blok (widget) s přehledem posledních draftů, tedy rozepsaných článků. Nemusím klikat do sekce příspěvků a po přihlášení hned vidím, co jsem minule rozepsal a  v čem mám pokračovat. Pluginů existuje více, mně se zalíbil Better Recent Drafts, protože je jednoduchý. Prostě administrátorům a šéfredaktorům zobrazí na nástěnce blok s rozepsanými příspěvky, stránkami a dalšími typy článků. Žádné nastavování, žádné komplikace. Keep it simple, stupid!

Další články o WordPressu

Tři způsoby, jak získat vzhled pro svůj WordPress

Vzhled webových stránek je definován šablonou. To je sada souborů napsaných v různých programovacích a popisných jazycích (HTML, PHP, JavaScript) a obrázků, které podle docela složité logiky vytvoří vzhled webu. Nejen vzhled, ale také chování. Do šablony nepatří obsah ani většina datových struktur (ty mají být v pluginech).

Přečíst