Učebnice WordPressu pro začátečníky + rychlá pomoc s WordPressem: +420 587 407 757 (VoIP, 9:00-17:00) nebo pomoc@wp-admin.cz 

Jak na nástěnce (v redakci) zobrazit rozepsané články

Možná taky jako já často začnete psát článek, poznamenáte si pár vět a pak ho odložíte s tím, že ho dopíšete později. Někdy třeba nedopíšete, ale důvodem může být také to, že na něj zapomenete; i to se stává.

Seznam rozpracovaných článků

Mně už se to stalo, tak jsem se rozhodl na nástěnku přidat blok (widget) s přehledem posledních draftů, tedy rozepsaných článků. Nemusím klikat do sekce příspěvků a po přihlášení hned vidím, co jsem minule rozepsal a  v čem mám pokračovat. Pluginů existuje více, mně se zalíbil Better Recent Drafts, protože je jednoduchý. Prostě administrátorům a šéfredaktorům zobrazí na nástěnce blok s rozepsanými příspěvky, stránkami a dalšími typy článků. Žádné nastavování, žádné komplikace. Keep it simple, stupid!

Napsat komentář

E-mailem: WordPress a podnikání

Vlastimil OttStaráme se o spoustu webů běžících na WordPressu (včetně WooCommerce). V tomto newsletteru vám budu radit, jak svůj web vylepšovat. Dozvíte se, jak využívat WordPress v podnikání.