Zastaralé CMS? Rychlá pomoc: +420 587 407 757 (VoIP, 9:00-17:00) nebo pomoc@wp-admin.cz 

Hosting pro WordPress

Pracujeme s mnoha různými hostingovými firmami. Některé poskytují takové služby, že je rádi doporučíme. Všude sami provozujeme nebo spravujeme WordPress.

 

BlueBoard

Přehledné a jednoduché prostředí, které se snadno ovládá. Jednoduchá nabídka služeb, skvělé nastavení technických parametrů. Možnost vytvořit různé plátce služeb.

Technická nabídka

Až 10 domén na jednom hostingu, 10 GB místa pro všechno, 192 MB paměti pro běh každé stránky, až 8 GB pro jednu e-mailovou schránku (lze přehledně nastavovat), automatické zálohy a další technologie (antispam, antivir apod.).

Nastavení e-mailu na BB

Proč doporučujeme

Jednoduché a funkční nastavení, dostatek parametrů, které mají vyhovující hodnoty.Bezproblémový běh WordPressu. Radost používat!

Více informací o BlueBoard

Český hosting

Administrace je robustní systém, který poskytuje množství parametrů, a přesto si udržuje přehlednost. Velmi rychle se zorientujete,  i když zde budete mít několik subdomén a webů.

Technická nabídka

Jedna doména, neomezený počet subdomén, celkem 25 GB prostoru pro všechno. Až 256 MB paměti pro zpracování stránky, velikost e-mailových schránek lze nastavovat selektivně. Automatické zálohy, statistiky, ochrana proti spamu a virům.

Administrace Český hosting

Proč doporučujeme

Skvělý výkon a parametry, škálovatelnost, přehledné ovládání. Moderní technologie a stabilní zázemí větší firmy. Bezproblémový běh WordPressu.

Více informací o Český hosting 

E-mailem: WordPress a podnikání

Vlastimil OttStaráme se o spoustu webů běžících na WordPressu (včetně WooCommerce). V tomto newsletteru vám budu radit, jak svůj web vylepšovat. Dozvíte se, jak využívat WordPress v podnikání.