Hosting pro WordPress

Pracujeme s mnoha různými hostingovými firmami. Některé poskytují takové služby, že je rádi doporučíme. Všude sami provozujeme nebo spravujeme WordPress.

1. Český hosting

Administrace je robustní systém, který poskytuje množství parametrů, a přesto si udržuje přehlednost. Velmi rychle se zorientujete,  i když zde budete mít několik subdomén a webů.

Administrace Český hosting

Technické parametry hostingu

Jedna doména, neomezený počet subdomén, celkem 25 GB prostoru pro všechno. Až 256 MB paměti pro zpracování stránky, velikost e-mailových schránek lze nastavovat selektivně. Automatické zálohy, statistiky, ochrana proti spamu a virům.

Proč doporučujeme

Skvělý výkon a parametry, škálovatelnost, přehledné ovládání. Moderní technologie a stabilní zázemí větší firmy. Bezproblémový běh WordPressu.

Vybrat Český hosting  

2. WPHosting.cz

Systém pro pokročilejší a technicky zdatnější uživatele. Služba je vyladěna pouze pro WordPress. Jeden účet obsluhuje jednu doménu.

Technické parametry hostingu

Neomezený počet subdomén, až 384 MB paměti pro zpracování stránky. Úložný prostor bez limitu, 10 GB pro poštu. Zálohování dat až 6 měsíců, zálohy databáze 30 dní. Nástroj WP-cli pro profesionální ovládání WordPressu. Podpora sítě webů (multisite), nejnovější verze PHP, kešovací nástroj Memcached a další technické speciality.

Proč doporučujeme

Úpravy jsou možné téměř na míru, hosting disponuje vysokým výkonem a je určen přímo pro běh WordPressu. Bezpečnostní skener, pokročilé statistiky a monitoring.

Chci WPHosting