Učebnice WordPressu pro začátečníky + rychlá pomoc s WordPressem: +420 587 407 757 (VoIP, 9:00-17:00) nebo pomoc@wp-admin.cz 

Hosting pro WordPress

Pracujeme s mnoha různými hostingovými firmami. Některé poskytují takové služby, že je rádi doporučíme. Všude sami provozujeme nebo spravujeme WordPress.

 

Český hosting

Administrace je robustní systém, který poskytuje množství parametrů, a přesto si udržuje přehlednost. Velmi rychle se zorientujete,  i když zde budete mít několik subdomén a webů.

Technická nabídka

Jedna doména, neomezený počet subdomén, celkem 25 GB prostoru pro všechno. Až 256 MB paměti pro zpracování stránky, velikost e-mailových schránek lze nastavovat selektivně. Automatické zálohy, statistiky, ochrana proti spamu a virům.

Administrace Český hosting

Proč doporučujeme

Skvělý výkon a parametry, škálovatelnost, přehledné ovládání. Moderní technologie a stabilní zázemí větší firmy. Bezproblémový běh WordPressu.

Více informací o Český hosting 

E-mailem: WordPress a podnikání

Vlastimil OttStaráme se o spoustu webů běžících na WordPressu (včetně WooCommerce). V tomto newsletteru vám budu radit, jak svůj web vylepšovat. Dozvíte se, jak využívat WordPress v podnikání.